Tuesday, 12. August 2014  ir    ir ir
ابراز همدردی دولت آمریکا با خانواده‌های قربانیان سقوط هواپیما ابراز همدردی دولت آمریکا با خانواده‌های قربانیان سقوط هواپیما
به گزارش ایسنا، «ماری هارف» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست خبری روزانه خود پیش از آغاز پرسش‌های خبرنگاران با اشاره به حادثه... ابراز همدردی دولت آمریکا با خانواده‌های قربانیان سقوط هواپیما

marie harf

به گزارش ایسنا، «ماری هارف» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست خبری روزانه خود پیش از آغاز پرسش‌های خبرنگاران با اشاره به حادثه سقوط یک هواپیمای مسافربری در تهران، گفت: من به نیابت از دولت آمریکا با خانواده‌ها و دوستان قربانیان سقوط هواپیمای سپاهان که دقایقی پس از بلند شدن از فرودگاه در تهران سقوط کرد، ابراز همدردی می‌کنم.

وی ادامه داد: هیچ گزارشی مبنی بر وجود شهروندان آمریکایی در این پرواز وجود ندارد. ما مطلعیم که مقامات ایرانی در حال بررسی این سانحه هستند و ما باز هم همدردی خود را در مورد این حادثه ابراز می‌کنیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا همچنین به موضوع حضور تیم ملی والیبال ایران در آمریکا برای برگزاری مسابقات دوستانه پرداخت و اظهار کرد: ما می‌خواهیم ورود تیم والیبال مردان ایران به آمریکا را برای بازی مقابل تیم ملی آمریکا خوش‌آمد بگوییم.

هارف همچنین به بازی‌های پیش روی این دو تیم در آمریکا پرداخت و برای تیم ملی‌شان آرزوی موفقیت کرد.

ادر فیلم زیر از دقیقه ی‍ک و چهل دقیقه درباره ایران صحبت می کند

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.