Sunday, 10. August 2014  ir    ir ir
بیست بازی ایرانی در نمایشگاه گیمزکام کلن آلمان بیست بازی ایرانی در نمایشگاه گیمزکام کلن آلمان
در نمایشگاه گیمزکام آلمان،2014 که در شهرکلن در تاریخ سیزدهم تا هفدهم آگوست برگزار خواهد شد، بیش از بیست عنوان بازی ایرانی معرفیو در... بیست بازی ایرانی در نمایشگاه گیمزکام کلن آلمان

untitled (9)

در نمایشگاه گیمزکام آلمان،2014 که در شهرکلن در تاریخ سیزدهم تا هفدهم آگوست برگزار خواهد شد، بیش از بیست عنوان بازی ایرانی معرفیو در معرض دید بازدیدکنندگان قرارمیگیرند . به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ بیش از 20 عنوان بازی جدید ایرانی در سبک‌های مختلف در نمایشگاه گیمزکام آلمان امسال معرفی و در معرض دید بازدیدکنندگان این رویداد معتبر بین المللی قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به برگزاری کنفرانس علمی و آموزشی بازیسازی GDC همزمان با این نمایشگاه، برنامه ریزی فشرده‌ای برای شرکت در کارگاه‌ها و سخنرانی‌های تخصصی این رویداد علمی معتبر صنعت گیم جهت بهره مندی و انتقال دانش روز ساخت و تجاری سازی بازی به فعالان عرصه گیم کشور به وسیله برگزاری کارگاه‌های تخصصی به عمل آمده است.

تعامل با شرکت‌های حاضر در عرصه بازیسازی دنیا، رایزنی با ناشران خارجی جهت توزیع بازی‌های ایرانی، ارزیابی امکان جذب سرمایه گذار و تولید پروژه‌های مشترک، آگاهی از روند حرکت بازیسازی در دنیا در نمایشگاه گیمزکام 2014 و کسب آخرین اطلاعات تخصصی روز در فرایند تولید سبک‌های مختلف بازی‌ها از اهداف حضور در این رویداد بین المللی به شمار می‌رود.

نمایشگاه گیمزکام آلمانیکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی صنعت گیم دنیاست و سالانه صدها هزار بازدیدکننده از سراسر جهان از آن دیدن می‌کنند. این نمایشگاه از تاریخ 13 ام تا 17ام آگوست (22 تا 26 مرداد) در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

برآمد: باشگاه خبرنگاران

رضا قادی

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.