job job job  job        jobjob job  job

بیست بازی ایرانی در نمایشگاه گیمزکام کلن آلمان

untitled (9)

در نمایشگاه گیمزکام آلمان،2014 که در شهرکلن در تاریخ سیزدهم تا هفدهم آگوست برگزار خواهد شد، بیش از بیست عنوان بازی ایرانی معرفیو در معرض دید بازدیدکنندگان قرارمیگیرند . به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ بیش از 20 عنوان بازی جدید ایرانی در سبک‌های مختلف در نمایشگاه گیمزکام آلمان امسال معرفی و در معرض دید بازدیدکنندگان این رویداد معتبر بین المللی قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به برگزاری کنفرانس علمی و آموزشی بازیسازی GDC همزمان با این نمایشگاه، برنامه ریزی فشرده‌ای برای شرکت در کارگاه‌ها و سخنرانی‌های تخصصی این رویداد علمی معتبر صنعت گیم جهت بهره مندی و انتقال دانش روز ساخت و تجاری سازی بازی به فعالان عرصه گیم کشور به وسیله برگزاری کارگاه‌های تخصصی به عمل آمده است.

تعامل با شرکت‌های حاضر در عرصه بازیسازی دنیا، رایزنی با ناشران خارجی جهت توزیع بازی‌های ایرانی، ارزیابی امکان جذب سرمایه گذار و تولید پروژه‌های مشترک، آگاهی از روند حرکت بازیسازی در دنیا در نمایشگاه گیمزکام 2014 و کسب آخرین اطلاعات تخصصی روز در فرایند تولید سبک‌های مختلف بازی‌ها از اهداف حضور در این رویداد بین المللی به شمار می‌رود.

نمایشگاه گیمزکام آلمانیکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی صنعت گیم دنیاست و سالانه صدها هزار بازدیدکننده از سراسر جهان از آن دیدن می‌کنند. این نمایشگاه از تاریخ 13 ام تا 17ام آگوست (22 تا 26 مرداد) در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

برآمد: باشگاه خبرنگاران

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job