Sunday, 10. August 2014  ir    ir ir
رکورد جابجایی اسب با لوفت هانزا رکورد جابجایی اسب با لوفت هانزا
لوفت هانزا یکی از گران ترین و شیک ترین خط های هوایی جهان و اروپا و آلمان هست. پس از واردات دسته بیل چوب... رکورد جابجایی اسب با لوفت هانزا

asb1

لوفت هانزا یکی از گران ترین و شیک ترین خط های هوایی جهان و اروپا و آلمان هست. پس از واردات دسته بیل چوب بستنی و چیزهای بسیار ساده  دیگر که در صورت تولید در کشور اشتغال زایی ایجاد می کند اسب هم آنهم با گران ترین خط هوایی به ایران وارد شد. اخیرا جهاد سازندگی هم  ۶۵ اسب گران‌قیمت را با عنوان “دام و طیور” وارد ایران کرد. در روزهای اخیر شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا با انتقال ۶۵ اسب اصیل گران‌قیمت از فرانکفورت به تهران رکورد جدیدی در جابجایی اسب با هواپیما ثبت کرده است. روزگاری ایران مهد پرورش بهترین اسب های جهان بود. ایرانیان اولین ملتی لودند که اسب را اهلی و پروش دادند اما امروز حتی تکنولوژی یا توان تولید اسب را هم اروپایی در اختیار دارند

 asb2

 

لوفت‌هانزا، (به آلمانی: Lufthansa) شرکت هواپیمایی حامل پرچم آلمان است، که به‌عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان بر پایه میزان درآمد شناخته می‌شود. این شرکت همچنین با در اختیار داشتن ناوگانی از ۲۸۷ فروند هواپیمای جت مسافربری، دارای ششمین ناوگان هوایی جهان و بزرگترین ناوگان اروپا می‌باشد.

شرکت لوفت‌هانزا در سال ۱۹۵۳ فعالیت خود را در شهر کلن آغاز نمود و هم‌اکنون روزانه از فرودگاه بین‌المللی دوسلدورف، فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت و فرودگاه مونیخ، به‌عنوان قطب‌های اصلی و از فرودگاه بین‌المللی وین و فرودگاه زوریخ به‌عنوان قطب‌های فرعی، به ۲۱۵ مقصد در ۷۸ کشور جهان، پروازهای مستقیم دارد، که پرواز فرانکفورت به بوئنوس ایرس با بیش از ۱۳ ساعت پرواز، طولانی‌ترین مسیر پروازی این شرکت به‌شمار می‌آید.

شبکه پروازی گسترده، هواپیماهای مدرن، سرویس اینترنت داخل کابین هواپیما، کابین فرست کلاس، پرسنل باتجربه و متخصص، از شاخصه‌های متمایز شرکت هواپیمایی لوفت هانزا می‌باشد.

شرکت‌های تابعه و زیرمجموعه لوفت‌هانزا عبارتند از: آستریا ایر، سوئیس اینترنشنال ایرلاینز، ژرمن‌وینگز، لوفت‌هانزا کارگو، تیرولین، اویرووینگز، لوفت‌هانزا سیتی‌لاین، لوفت‌هانزا رجینال، آمادئوس آی‌تی گروپ، بروکسل ایرلاینز، جت‌بلو و لوکزایر. هم‌اکنون کریستوف فرانتس رییس هیئت مدیره و مدیر عامل اجرایی لوفتهانزا می‌باشد.

لوفت در زبان المانی یعنی هوا

asb3

برگرفت : ایران بیلد ویکی پدیا و صدای المان

 

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.