job job job  job        jobjob job  job

درگیری میان هوادارن کرد و داعش در آلمان

izadi ha

بسیار شگفت آور است که هواداران داعش با پرچم داعش براحتی در اروپا تظاهرات می کنند. دیروز در لندن تظاهرات چند هزار نفره انجام دادند و به فحاشی و تهدید به مرگ اروپایی ها پرداختند و و امروز در آلمان! در استانبول هم که رسما دفتر دارند و با حمایت دولت ترکیه فعالیت می کنند

به گزارش صدای آلمان میان ایزدی‌ها و طرفداران داعش در شهر هرفورت آلمان درگیری سختی رخ داد که باعث شد صدها پلیس از شهرهای مختلف برای جلوگیری از ادامه خشونت وارد عمل شوند. ماجرا از پلاکاردی که صاحب یک ساندویچ‌فروشی نصب کرده بود، آغاز شد.

شامگاه چهارشنبه ( ۶ اوت، ۱۵ مرداد) میان ایزدی‌ها و مسلمانان افراطی طرفدار داعش در شهر هرفورت آلمان درگیری شدیدی رخ داد که به مجروح شدن دو نفر به ضرب چاقو و دستگیری ۶ نفر دیگر انجامید. درگیری بر سر پلاکاردی که صاحب یک ساندویچ فروشی برای فراخوان به تظاهرات علیه داعش نصب کرده بود رخ داد.

صاحب ۳۱ ساله مغازه و دانش‌‌آموز ۱۶ ساله‌ای که او هم ایزدی است، بر اثر ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شدند. پلیس شش نفر را دستگیر کرد. این مردان که بین ۲۰ تا ۲۶ سال دارند، به دلیل سوء‌سابقه برای پلیس شناخته‌شده هستند. آن‌ها عمدتا چچن تبارند و از شهرهای هرفورد، هایدنهاوزن و هامبورگ آمده بودند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job