Sunday, 27. July 2014  ir    ir ir
فرصت های شغلی در آلمان فرصت های شغلی در آلمان
آلمان، صنعتی‌ترین کشور جهان بوده و بزرگ‌ترین فروشنده ماشین و لوازم الکتریکی به حساب می‌آید. پشت این موفقیت‌ها، هزاران مهندسی حضور دارند که در... فرصت های شغلی در آلمان

فرصت های شغلی در آلمان

آلمان، صنعتی‌ترین کشور جهان بوده و بزرگ‌ترین فروشنده ماشین و لوازم الکتریکی به حساب می‌آید. پشت این موفقیت‌ها، هزاران مهندسی حضور دارند که در تولید این محصولات نقش به‌سزایی دارند.

در حال حاضر، در شرکت‌های مرتبط به فن‌آوری، فرصت‌های شغلی بسیاری وجود دارد. در دورنمای شغلی برای مهندسان در آلمان، فرصت‌هایی برای رسیدن به بالاترین درجه مدیریتی به چشم می‌آید. این چشم‌اندازه روشن در میزان دستمزدها نیز دیده می‌شود. افراد تازه‌کار با مدرک مرتبط، برای مثال؛ مهندسین برق و ساختمان، به طور متوسط، سالانه حدود ۳۶ تا ۴۵ هزار یورو درآمد خواهند داشت. این درآمدها پس از ده سال سابقه کار، به ۵۰ تا ۶۴ هزار یورو خواهد رسید. در صورتی که بخواهید عنوان مهندس را در تخصص خود حفظ کنید، می‌بایست مدارک شما از کشورتان با استانداردهای صلاحیت در آلمان تطبیق داده شود.

نیاز فوری به متخصصان علوم و IT

بسیاری از شرکت‌های اقتصادی بزرگ آلمان، نیاز به متخصصان IT دارند تا محدوده وظایف را در شرکت‌ها نشان دهند. این کارها می‌تواند شامل سیستم‌های برنامه‌ریزی پیشرفته کنترل ماشین، نوشتن نرم‌افزارهای شرکت‌ها و تضمین امنیت سیستم‌ها باشد. درخواست برای متخصصان علم ریاضی نیز برای بانک‌ها و شرکت‌های بیمه رو به افزایش می‌باشد.

چشم‌انداز حال حاضر برای متخصصان علوم در هر زمینه‌ای بسیار روشن است. به‌علاوه، در سال‌های اخیر شرکت‌های آلمانی بیش از همه، متخصصین علوم را استخدام کرده‌‌اند. میانگین دستمزد سالانه برای این گروه از متخصصان، در آغاز به کار بین ۳۵ تا ۴۰ هزار یورو می‌باشد. برای استخدام، مدرک تحصیلی اخذ شده از کشورتان را باید در دفتر مرکزی آموزش خارجی کشور آلمان مورد تطبیق قرار دهید.

نیاز فوری به کارشناسان با مدارک شغلی

اگر دارای مدارک شغلی هستید، برای کار در آلمان نیازی به مدرک دانشگاهی نخواهید داشت. از ابتدای جولای ۲۰۱۳، شهروندان غیراروپایی که دارای مدارک شغلی معتبر می‌باشند، می‌توانند در کشور آلمان به استخدام درآیند، اگر دارای شرایط زیر باشند؛

– تخصص مورد نظر جزء لیست نیازهای درخواستی باشد .

– پیشنهاد کاری معتبر دریافت کرده باشند.

– مدرک شغلی‌شان مورد قبول قرار بگیرد.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.