fblike job contact English English English 

گندکاری های پسر ترامپ

گزارش از ایران بیلد سایت ایرانیان آلمان:

پسر ترامپ در مغولستان دست به کشتار گوسفندهای نادر غول جثه مغولی زد.

دونالد ترامپ جونیور (41 ساله) بارها به دلیل سرگرمی ، شکار بازی بزرگ خود مورد انتقاد قرار گرفته است. اکنون او یک گوسفند غول پیکر نادر و وحشی را در مغولستان کشته است

ظاهراً مشکلی برای پسر رئیس جمهور آمریکا برای شکار حیوانات در معرض انقراض وجود ندارد …

دونالد ترامپ جونیور در ماه اوت (امرداد ایرانی و اسد افغانستان) در تعطیلات در مغولستان به شکار رفته و به یک گوسفند غول پیکر نادر به نام آرگلی شلیک کرد.

گفته می شود دونالد ترامپ جونیور در زمان پرتاب هیچ مجوز رسمی راه اندازی نکرده است! وی بعداً – پس از ملاقات با رئیس جمهور مغول در 2 سپتامبر -چند هفته بعد آن مجوز را دریافت کرد.

گوسفند حفاظت شده در معرض خطر مغولستان به نام آرگالی

گونه های غول پیکر وحشی در معرض خطر در نظر گرفته می شوند ، حیوانات که تا 200 کیلوگرم سنگین هستند ، شاخ ها می توانند طولانی تر از یک و نیم متر باشند. به همین دلیل آنها برای شکارچی ها محبوب هستند – و به همین علت محافظت می شوند. با این حال ، سیستم شکار مغولستان قابل درک نیست. کارشناسان می گویند معمولاً از طریق پول زیادی و رشوه یا تماس های رانتی مجوز دریافت می کنید

همچنین گفته می شود که او یک گوزن سرخ را هم کشته است – شکار این حیوانات نیز به مجوز احتیاج دارد.

قبلا هم دونالد ترامپ جونیور و برادرش اریک در مارس 2012 با شکار یک پلنگ شکار شده خودنمایی کردند

در اوایل سال 2012 ، عکس هایی از دونالد جونیور و برادرش اریک توسط یک سازمان بهزیستی منتشر شده بود.که نشان داد ترامپ جونیور در کنار یک فیل مرده ایستاده است. در یک دست او دم جدا شده حیوان را نگه می دارد و در دست دیگری چاقو.

در سال 2016 به همراه برادرش اریک برای شکار گوزن به کانادا رفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact