Tuesday, 5. February 2019  ir    ir ir
جرمانیا ورشکست شد جرمانیا ورشکست شد
شرکت هواپیمایی جرمنیا مستقر در آلمان تحت تاثیر ناتوانی در تامین فوری نیاز‌های مالی اعلام ورشکستگی کرد. شرکت هواپیمایی جرمنیا (Germania) مستقر در برلین،... جرمانیا ورشکست شد

شرکت هواپیمایی جرمنیا مستقر در آلمان تحت تاثیر ناتوانی در تامین فوری نیاز‌های مالی اعلام ورشکستگی کرد.

شرکت هواپیمایی جرمنیا (Germania) مستقر در برلین، پایتخت آلمان، یک ایرلاین نسبتاً کوچک برای انتقال و جابجایی مسافران در مسافت‌های تقریباً کوتاه برد است که در سال بیش از چهار میلیون مسافر را میان شهر‌های مختلف با مسیر‌های کوتاه و متوسط جابجا می‌کرده است.

این شرکت که به قیمت مناسب پروازهایش معروف بود، حالا در جدیدترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت thenational اعلام کرده است که به علت عدم توانایی در تأمین فوری نیاز‌های مالی و ضرر و زیان‌های گسترده دیگر قادر به ادامه فعالیت‌های خود نبوده و بنابراین اعلام ورشکستگی کرده است. بدین ترتیب این ایرلاین آلمانی با در اختیار داشتن بالغ بر ۳۷ فروند هواپیمای کوچک و بزرگ، تمامی پرواز‌های خود به مقاصد موردنظر را کنسل و لغو کرده است.

شرکت هواپیمایی جرمنیا آلمان Germania Airline Company (هواپیمایی جرمانیا) در حال حاضر به بیش از ۴۲ مقصد مختلف در قاره‌های آسیا و اروپا و شمال آفریقا پرواز‌های مسافربری و باربری انجام می‌دهد که به مقصد ایران نیز پرواز داشت و مسافران ایرانی متعددی را به سمت و سوی خود جذب کرده بود.

بسیاری از دانشجویان ایرانی برای سفر نوروز با این خط هوایی برنامه ریزی کرده بودند که با این وضعیت قادر به پس گرفتن پول خود نمی باشند

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.