fblike job contact English English English 

ازدواج یک دختر آلمانی با هواپیما

زن جوانی اخیرا سوژه رسانه‌ها شده که از ۵ سال گذشته تاکنون عاشق یک فروند هواپیما شده و سال‌ها است که او را به عنوان بهترین دوست و یار خود می‌داند.  میشل کوبکی Michele Kobke اهل برلین آلمان عاشق یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ شده و در ابتدا باله‌های هواپیما بود که او را شیفته ساخت.

این زن جوان ۲۹ ساله به دلیل دور بودن از معشوقه‌ی خود و فراهم نبودن شرایط و امکان بودن کنار هواپیمای مورد علاقه اش یک ماکت از آن را که ۱.۶ متر طول دارد خریداری کرده و در خانه اش نگهداری می‌کند تا به این وسیله احساس کند نزدیک به هواپیمای مورد علاقه اش است و زمان‌هایی که هواپیمای مورد نظر در فرودگاه است و پرواز ندارد میشل برای دیدنش به فرودگاه می‌رود و ساعت‌ها آن جا از راه دور با هواپیمایی که حتی برایش اسم هم انتخاب کرده است صحبت می‌کند.

میشل در مصاحبه‌ای که از او شد گفت: من برای اولین بار در نوامبر سال ۲۰۱۳ شتز Schatz یعنی گنج یا عزیز (نام هواپیمای مورد نظر) را دیدم و بعد از پایان سفرم احساس کردم که حس عجیبی نسبت به او دارم حسی که مدام سعی میکردم با تماشای تصاویر و ویدئو‌های هواپیما آن را آرام کنم و در نهایت برای دیدنش به فرودگاه رفتم و ماجرای عاشقی من و شتز آغاز شد.

همچنین خانم کوبکی گفت: بعد از ۵ سال دوستی حالا ما تصمیم گرفته ایم با هم ازدواج کنیم، اما مشکل بزرگ من این است که تنها زمانی می‌توانم او را از نزدیک ببینم که به بهانه‌ی پرواز سوارش شده باشم و در غیر اینصورت باید از دور تماشایش کنم و اجازه نزدیک شدن به او را ندارم. او ادعا می کند که با مدل کوچک آن تماس جنسی هم دارد. این یک بیماری روانی است که به آن ابجکتوفیلی Objectophilia می گویند

لینک یوتیوب اینجا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact