Sunday, 19. August 2018  ir    ir ir
گوشی های ایرانی آریا و شاهین گوشی های ایرانی آریا و شاهین
مهندس حمید سعیدی از قابلیت‌های ویژه گوشی ایرانی آریا 1 و وجه تمایز آن از سایر رقبا گفت. از ویژگی‌های گوشی آریا 1 می‌توان... گوشی های ایرانی آریا و شاهین

مهندس حمید سعیدی از قابلیت‌های ویژه گوشی ایرانی آریا 1 و وجه تمایز آن از سایر رقبا گفت.

از ویژگی‌های گوشی آریا 1 می‌توان به پردازنده 8 هسته‌ای، دوربین اصلی 16 مگاپیکسل، دوربین جلو 8 مگاپیکسل، صفحه نمایش فول اچ‌ دی و سنسور اثر انگشت اشاره کرد.

آریا 1 همچنین 2 قابلیت ویژه دارد که این گوشی را از سایر رقیبان خود متمایز می‌کند: باتری قدرتمند 6000 میلی‌آمپری ولنز میکروسکپی.

شرکت جنرال لوکس که به GLX هم شناخته می‌شود در چند سال اخیر در تمام رده‌های بازار فعالیت داشته است؛ اما بیشترین فروش این شرکت مربوط به فیچرفون‌ها یا همان گوشی‌های ساده است اما در رده‌های میانی و بالاتر هم تا کنون گوشی‌هایی مانند آریا را روانه بازار کرده است.

نکته مثبت در طراحی گوشی شاهین این است مطابق نیاز بازار، هم حاشیه اندکی دارد و هم صفحه نمایش آن به صورت کشیده طراحی شده است. بدنه خوش‌‌ساخت فلزی و با کیفیت این گوشی از طراحی خوبی برخوردار است و محل قرارگیری دکمه‌های جانبی و حسگر اثر انگشت در آن منطقی و مناسب است. تنها ایراد این گوشی در زمینه طراحی شاید نداشتن یک نوآوری بزرگ و محدودیت رنگ‌ها باشد. شاهین تنها در یک رنگ (مشکی) به بازار عرضه خواهد شد و این مسئله برای طرفداران سایر رنگ‌ها چندان خوشایند نیست.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.