Sunday, 3. December 2017  ir    ir ir
جامع ترین مرجع وبسایت های ایرانی و خارجی جامع ترین مرجع وبسایت های ایرانی و خارجی
برای ورود به سایت روی عکس بالا کلیک کنید با توجه به گسترش روز افزون پرتال ها  (وبسایت ها) در فضای اینترنت و همچنین... جامع ترین مرجع وبسایت های ایرانی و خارجی

برای ورود به سایت روی عکس بالا کلیک کنید

با توجه به گسترش روز افزون پرتال ها  (وبسایت ها) در فضای اینترنت و همچنین گستردگی منابع خبری و اطلاعاتی، سایت روز پرتال با هدف خبری و اطلاعاتی به منابع و پرتال های کاربردی در بخشهای مختلف خبری، اجتماعی، و دولتی و… در حوزه داخلی و خارجی راه اندازی شده است.

این وبسایت در کنار گردآوری مجموعه ای از وبسایت های کاربردی داخلی و خارجی، امکاناتی را در نظر گرفته است تا کاربران در کنار زندگی پر مشغله روزانه خود بتوانند به اخبار لحظه ای از منابع مختلف داخلی و خارجی مانند بی بی سی و دویچه وله و همچنین اخبار و مطالب برگزیده روز نیز دسترسی داشته باشند.

از آنجا که تلفن های هوشمند بخشی از زندگی امروزه میباشند، در طراحی این وبسایت این مهم در نظر گرفته شده است که مطالب مندرج در روزپرتال بر روی تمامی وسایل ارتباطی از جمله تبلت و تلفن های هوشمند نیز قابل دسترس باشد.

روز پرتال، متشکل از افراد تحصیلکرده میباشد که در حوزه های مختلف دارای تجربه می باشند و به صورت تمام وقت و یا پاره وقت این وبسایت را در جمع آوری مطالب مربوط کمک مینمایند.

نظر به تنوع سلایق کاربران عزیز، سعی شده است که بخشهای متعددی اعم از اقتصادی ، علمی ، سیاسی ، ورزشی و…. در این وبسایت تحت پوشش قرار بگیرد. در راستای بهبود روز افزون خدمات این وبسایت که جهت راحتی کاربران عزیز طراحی شده است، منتظر نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز برای بهینه سازی هرچه بیشتر این وبسایت هستیم.

 آدرس وبسایت : Website: WWW.ROOZPORTAL.COM

آدرس تلگرام: Telegram: https://t.me/roozportal

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.