Thursday, 9. March 2017  ir    ir ir
انتفاد تند سردار حاجی‌زاده از دولت انتفاد تند سردار حاجی‌زاده از دولت
سردار حاجی‌زاده گفت: موشک ماهواه‌بر آماده پرتاب بود اما با یک تَشر آمریکایی‌ها این موشک به انبار برده شد. سردار امیر علی حاجی‌زاده فرمانده... انتفاد تند سردار حاجی‌زاده از دولت

حاجی زاده

سردار حاجی‌زاده گفت: موشک ماهواه‌بر آماده پرتاب بود اما با یک تَشر آمریکایی‌ها این موشک به انبار برده شد.

سردار امیر علی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در گردهمایی فرزندان شهدا گفت: تجربه در دنیا نشان داده که آمریکا مشکلی از مشکلات ملت‌ها را حل نکرده است، اما برخی مسئولان ما همچنان معتقدند که رفع مشکلات، با ارتباط با آمریکا امکان‌پذیر است.

وی با اشاره به تحولات منطقه با بیان اینکه، ایجاد داعش، طرح آمریکا و اسرائیل بود، افزود: آمریکا به بهانه مبارزه با داعش پایگاه‌های خود در عراق را تثبیت و تقویت کرد و در مقابل دیدگان آمریکایی‌ها نفت مردم عراق توسط داعش به ترکیه منتقل می‌شود

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تصریح کرد: برجام یک آزمایش برای ما بود؛ ما به همه تعهدات‌مان عمل کردیم اما آنها چک بی‌محل به ما دادند. وزارت خارجه زحمات خود را کشید اما آمریکا به همه آنچه که باید عمل می‌کرد، پاییند نبود.

سردار حاجی‌زاده با بیان اینکه مشکل اصلی کشور نگاه غلط راهبردی برخی مسئولان به معضلات است، گفت: برخی مسئولان ما تصور می‌کنند که آمریکا می‌تواند مشکلات را حل کند در حالی که تجربه به ما نشان نداده که آمریکایی‌ها در هیچ کجای دنیا مشکلی از مشکلات را رفع کرده باشند.

وی با بیان اینکه داعش طرحی آمریکایی، صهیونیستی است، تصریح کرد: آمریکایی‌ها داعش را ایجاد کردند تا پایگاه‌های نظامی خود در عراق و سوریه را تثبیت و تقویت کنند. داعشی‌ها مگر چه کسانی هستند آنها باقی‌ماندگان بعثی با رهبران وهابیت سعودی هستند که با پشتیبانی آمریکا فعالیت می‌کنند.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.