fblike job contact English English English 

88 سال زندان محکومیت تجاوز به دختر آلمانی

دختر آلمانی

دادگاهی در اتریش هشت مرد عراقی را به جرم تجاوز جنسی در شب سال نوی میلادی به یک دختر آلمانی توریست در وین مجرم شناخته است. این مردان که بین ۲۲ تا ۴۸ ساله هستند هر یک بین ۹ تا ۱۳ سال حبس گرفته اند که روی هم 88 سال زندان در نظر گرفته شده است. متهم نهم این پرونده تبرئه شده است.

قربانی یک دختر ۲۸ ساله آلمانی بوده که از مشکلات روحی و تراما رنج می برد و به همین خاطر دادگاه روز پنجشنبه (دوم مارس) ۲۵ هزار یورو برایش خسارت مالی در نظر گرفت. متهمان در سال ۲۰۱۵ به عنوان مهاجر به اتریش آمدند که پنج نفر آنها به عنوان پناهجو پذیرفته شده بودند.

دادگاه می گوید قربانی نیمه شب سال نوی میلادی (۲۰۱۷) در مرکز وین، پایتخت اتریش، با دوستش در حال جشن و تفریح بود که چهار نفر از متهمان وی را به آپارتمانی بردند و در آن جا به اتفاق چهار همدست خود به نوبت به او تجاوز کردند. دادستان‌ها در دادگاه گفتند که قربانی مشروب خورده بود و در محل وقوع جرم قادر به دفاع از خودش نبود و وقتی که به هوش آمد با بدن عریان خودش را در تخت خواب دید. این پرونده قرار است به دادگاه تجدید نظر برود.

پلیس اتریش در ماه ژانویه نیز اعلام کرده بود که در جستجوی شش مرد است که مظنون به آزار و اذیت جنسی ۱۸ زن در جریان جشن سال نو در شهر اینسبروک در غرب این کشور هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact