Monday, 16. January 2017  ir    ir ir
اطلاع رسانی درباره ایمیل های خلیج فارسی اطلاع رسانی درباره ایمیل های خلیج فارسی
در چند سال اخیر روزی یا هفته ای نشده که در فضای مجازی ایمیل های با عنوان رای گیری برای تغییر نام خلیج فارس... اطلاع رسانی درباره ایمیل های خلیج فارسی

سازمان+جاسوسی+آمریکا

در چند سال اخیر روزی یا هفته ای نشده که در فضای مجازی ایمیل های با عنوان رای گیری برای تغییر نام خلیج فارس نشر داده نشود. غالب سایتهایی که که چنین خبرهای دروغی را با سوء استفاده از حس میهن پرستی ایران نشر می دهند مرتبط با سازمانهای جاسوسی، تجاری و احتمالا حتی هدایت شده از سوی اعراب می باشد.

مردم ایران هم که الان چندین سال هست هر هفته می روند در این سایتها ثبت نام می کنند و ایمیل و اطلاعات شخصی خود را به آنها می دهند و یک بانک اطلاعاتی وسیعی از کاربران ایرانی مجانی در اختیار این سازمان های جاسوسی و تجاری قرار داده اند. تا به موقع در صورت لزوم با این کاربران تماس گرفته شده و اطلاعات دروغی را به آنها بدهند. 

یکی از اهداف این سایتهای ضد میهنی یا دزد اطلاعات شخصی، لوث کردن اصل داستان است تا بتدریج مردم حساسیت خود را روی نام خلیج پارس از دست بدهند که اگر واقعا روزی لازم شد مردم حساسیت نشان بدهند آن را جدی نگیرند. ضمن اینکه همه این ایمیلها و سایتها این واژه جعلی منحوس را در بطن متن بهمراه دارند و آن را در واقع تبلیغ می کنند.

اخیرا جمله جالبی در سخنان رهبری بوده به این مضمون بوده که: آنها برای تجزیه ایران نقشه کشیده اند ولی از افکار عمومی ایران و حس میهن پرستی مردم ایران وحشت دارند و اینکه حمله به ایران را زیر پوشش حمله به “سیدعلی خامنه ایی” قرار داده اند در حالیکه هدف ایران هست نه سید علی خامنه ایی.

این نشان می دهد چقدر دشمنان ایران خناس و خبیث هستند و از چه راه های می خواهد با سوء استفاده از حساسیت و غیرت ملی ایرانیان بر افکار عمومی ایرانیان ضربه بزنند. آنها از عرق ملی مردم ایران به هراس افتاده اند. سازمان های اطلاعاتی و امنیتی ایران باید چنین سایتهای که تحت عنوان حمایت از خلیج فارس به دزدی اطلاعاتی کاربران ایرانی مشغول هستند رصد کرده و بشدت برخورد کنند و حقیقت این ایمیل ها و خبرها را برای مردم ایران بازگو کنند. البته به احتمال قوی سرور غالب این سایت های جاسوسی در خارج از ایران می باشد.

آنها حتی در جهت دهی ذهنیت عمومی مردم ایران در زمینه های دیگر هم بشدت فعال هستند و غالب این سایت ها و وبلاگ ها مستقیما توسط سرویس های جاسوسی کشورهای رقیب و دشمن هدایت می شود. به مردم باید درباره این ایمیل های جاسوسی و سایت های دزد اطلاعاتی، آگهی رسانی وسیع داده شود.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.