job job job  job        jobjob job  job

عصر یخبندان در آلمان

dpatopbilder - Ein Eisblock mit einem eingefrorenen Fuchs steht am 13.01.2017 in Fridingen (Baden-Württemberg). Das Tier war am 09.01.2017 auf dem dünnen Eis der Donau eingebrochen und ertrunken. (zu dpa: "Fuchs in Donau eingefroren" vom 13.01.2017) Foto: Johannes Stehle/dpa +++(c) dpa - Bildfunk+++

dpatopbilder – Ein Eisblock mit einem eingefrorenen Fuchs steht am 13.01.2017 in Fridingen (Baden-Württemberg). Das Tier war am 09.01.2017 auf dem dünnen Eis der Donau eingebrochen und ertrunken.

یک شکارچی در آلمان که جسد یخ‌زده روباهی را پیدا کرده بود آن را در مقابل هتل خانوادگی‌اش به نمایش گذاشته است.
فرانتس استهلی گفته است قطعه بزرگ یخ را که جسد روباه در داخل آن بود روز دوم ژانویه در زمان سفر به سمت دیگر رودخانه دانوب در جنوب شرق کشور پیدا کرده بود.
این شکارچی می‌گوید که تصور می‌کند این روباه اول در رودخانه غرق شده و سپس به دلیل سردی هوا یخ زده است. این شکارچی می‌گوید برای حیوانات گذشتن از طریق سطح یخ‌زده رودخانه در زمستان غیر معمول نیست، اما آن چه برای این روباه اتفاق افتاده، هشداری برای سایر مردم است که در این فصل سال روی یخ راه نروند.
طوفان یخی بخش هایی از اروپا غربی را فرا گرفته و باعث قطع برق در برخی منازل و اختلال در خدمات راه آهن شده است. طوفان به جنوب آلمان نیز رسیده و در این منطقه سه راننده در تصادفات ناشی از لغزندگی جاده کشته شدند.

Eingefrorener Fuchs in Fridingen

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job