Saturday, 26. November 2016  ir    ir ir
پایگاه های نظامی دور دست ایران پایگاه های نظامی دور دست ایران
محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، بامداد شنبه با اظهار این‌که «نیاز به پایگاه‌هایی در دوردست داریم» از تمایل جمهوری اسلامی ایران... پایگاه های نظامی دور دست ایران

%d9%be%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86

محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، بامداد شنبه با اظهار این‌که «نیاز به پایگاه‌هایی در دوردست داریم» از تمایل جمهوری اسلامی ایران به داشتن پایگاه‌ دریایی در سواحل یمن و سوریه سخن گفت.
سرلشکر باقری در این باره با توضیح این‌که «در مسئله حضور در دریاهای دور و مقابله با دزدان دریایی کارهای بزرگی شده است» گفت: «بایستی مانند ناوگان دریای عمان، ناوگانی خاص اقیانوس هند داشته باشیم. نیاز به پایگاه‌هایی در دوردست داریم و شاید در زمانی امکان داشته باشد که در سواحل یمن یا سوریه پایگاه داشته باشیم و یا پایگاه‌هایی در جزایر و یا به صورت شناور باشد.»
وی با بیان این که «باید روی این مسئله فکر کرد» اظهار داشت: «آیا داشتن پایگاه در دوردست کمتر از فناوری هسته‌ای است؟ من که می‌گویم ده‌ها برابر بیشتر است.»

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.