job job job  job        jobjob job  job

وعده هیلاری در تجلی یوفو ها بر باد رفت

maria

جریان حاکم بر آمریکا بسیار خرافاتی و وابسته به محافل چند صد ساله فراماسونی هستند. آنها برای اجرای طرح مهم خود یعنی نظم نوین جهانی Novus ordo seclorum اهداف و برنامه های گوناگونی را با هم پیش می برند. یکی از این طرح ها تجلی یوفوها و آدم فضایی ها بوده که این طرح قدمت چند صد ساله دارد. برخی ریشه های آن به آلمان عصر نازی به انجمن وریل (عکس بالا) به رهبری خانمی زیبا رو و رازآمیز  ماریا اورسیچ (Maria Orsic and VRIL)  باز می گردد که آن هم محفل سری توهمی فراماسون بود.  رائیلیسم به رهبری claude vorilhon Raël یک فرقه نوظهور از میان صدها فرقه جدید جریان ایلومیناتی فراماسونی هست که به این موضوع می پردازد. هیات حاکمه آمریکا علاقمند به علنی شدن هر چه سریع تر تجلی یوفوها به منظور زمینه چینی ارتباط انسان با اجنه است. در واقع طرح فراماسونی یوفو ها یک زمینه سازی برای عصر و تجلی ظهور اجنه است که بشدت آمریکایی ها علاقمند به پیاده کردن این طرح به همراه طرح آرماگدون دجال و آخر زمان هستند. هیلاری کلینتون وعده داد بود این طرح را عملی و علنی کند و خود هم به عنوان نماد isis بخشی از طرح بود که ظاهرا با آمدن ترامپ این طرح ها کمی به تاخیر خواهد افتاد. تمام این طرح ها مربوط به کابالیست های شبه یهودی هست که خود را بازماندگان و ادامه دهندگان تمدن مصر می دانند. 

ufo

رهبر رائیلیست ها کلوده وریل-هورن معروف به رائیل که خود را فرستاده یوفو ها می داند

هیلاری کلینتون در تبلیغات انتخاباتی خود وعده داده بود که در صورت پیروز شدن، تمام اطلاعات و اسرار درباره موجودات فضایی و سفر آنان به زمین را منتشر خواهد کرد.

به نوشته “روسیا الیوم“، کلینتون که تاکید کرده بود به موجودات فضایی ایمان دارد، وعده داده بود که در صورت پیروزی در انتخابات سعی خواهد کرد از واقعیت های مرتبط با این موجودات پرده بردارد و تیمی متخصص به منطقه 51 که یک پایگاه محرمانه در ایالت نوادا به شمارمی آید، اعازم کند.

کسانی که به این موجودات ایمان دارند، بر این باورند که منطقه 51 مرکز آزمایش فناوری های غیر بشری است.

با شکست هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری در مقابل دونالد ترامپ، ملت آمریکا دیگر نمی توانند از واقعیت این معمای بزرگ پرده بردارند و اسناد محرمانه در خصوص آنها نیز منتشر نخواهد شد.

اما دومین مساله مهم که امریکایی ها در طول هشت سال آینده بدون آن زندگی خواهند کرد، آن است که دیگر عباراتی همچون “آمریکا بهترین و آخرین خانه امید مردم جهان است” و “کشوری استثنایی” را نخواهند شنید؛ عباراتی که کلینتون همواره تکرار کرد و پیش از او نیز رونالد ریگان و رابرت کندی نیز بر زبان جاری می کردند. عباراتی از قبیل “آمریکا شهری نورانی بربالای یک تپه است =اشاره به چشم ایلومیناتی یا دجال“و مساله دیگری که احتمال می رود امریکایی ها در این رقابت انتخاباتی استثنایی نیز از دست داده باشند، این است که بیل کلینتون همسر هیلاری دیگر نمی تواند اقتصاد امریکا را بهبود بخشد.

از این رو می توان گفت که موجودات فضایی همچنان مانند گذشته باقی خواهند ماند و کسی واقعیت این موجودات را برملا نخواهد کرد، بیل کلینتون نیز از نظرها پنهان خواهد شد و پدربزرگ و رییس جمهوری بازنشسته ای باقی خواهد ماند و  وضعیت اقتصادی پیچیده ی آمریکا و مشکلات بی پایان آن، دیگر بر دوشش سنگینی نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job