job job job  job        jobjob job  job

آفت ایران دوستی

iran

ایران دوستی هماره با چالشهایی روبرو بوده است. میهن پرستی که استوار بر خرد و نژاد ستیزی نباشد همواره قربانی گروه های تندرو و فرصت طلب و دو قطبی ساز و فحاش بوده است. برخی از پان ایرانیست ها و برخی سلطنت طلب ها همیشه به روند میهن دوستی و ایران دوستی آسیب زده اند و در واقع افت آن هستند. گروه های سلطنت طلب همیشه دنبال مصادره جمعیت های مردمی هستند و با بردن یک پرچم شیرخورشید تاج دار! در لابلای جمعیت میخواهند کل جمعیت را به نام خود مصادره کنند بهمین دلیل همیشه بین مردم و آنها نزاع و درگیری رخ می دهد مردم به آنها می گویند اگر خط مشی سیاسی شاه پرستی دارید چرا از حضور و جمعیت ما سوء استفاده می کنید. (البته پرچم شیر و خورشید بدون تاج نماینده گروه خاص سیاسی نیست و یک نماد ملی تاریخی است اما شاهان قاجار این تاج را به نماد اضافه کرده بودند.) بروید گوشه ایی دورتر قرار بگیرید. مصادره جمعیت کار زشتی است که از این قوم فحاش و خودبرتربین زیاد دیده می شود. آنها تحمل کوچکترین انتقاد و نقدی هم را ندارند در هر حال آنها دیگران را به این همین صفات زشتی که خود به آن مبتلی هستند متهم کرده و به مخالفان خود حمله می کنند و آنها را سانسورچی خطاب می کنند.

دسته دوم پان ایرانیست های هستند که برخی با تابلوی رضا شاه هستند و خط مشی سلطنت طلبی آنها برای ضایع کردن ارج ایران دوستی کافی است. برخی دیگر از آنها شعارهای نژادپرستی آریایی که خود را برتر از همه اقوام ترک و عرب و دنیا بدانند هم در دور تسلسل باطل رقابت پان تمدن ها می افتند و هم بهانه های کافی را به جریانات رقیب ضد ایرانی می دهند.

برگزاری آیین گرامیداشت روز کوروش هم که به زیبایی و با شکوه هر سال برگزار می شود امسال مصون از این آفت ها نبود. اقلیت فرصت طلب که دنبال مصادره جمعیت به نام بت های خود بودند. خطر این جماعت بظاهر ایران دوست از پان ترکها و پان عربها و سازمانهای امنیتی کشورهای حسود و دشمن برای ایران بیشتر است.

اینها غضنفرهای ضد ایرانی هستند که با رفتارهای بلاهت و دور از خرد خود به آرمان ایران و ارزشهای انسانی که در این فرهنگ بالنده نهفته است ضربه جدی می زنند. برخورد پلیس ایران با این گروهای اقلیت ناهنجار ضد ایرانی در چنین مراسم های گرامیداشتی بجاست اما امیدواریم حضور این افراد بر کلیت موضوع و ذهنیت این عزیزان اثر نگذارد و آن گروه اقلیت را از ملت ندانند و همچنان در حس میهن دوستی و ایران دوستی با سایر هم میهنان گرم و مهربان و همراه باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job