Monday, 31. October 2016  ir    ir ir
حمایت رائفی پور از تتلو حمایت رائفی پور از تتلو
یکی از رخدادهای جالب این روزها پس از آزادی تتلو از زندان حمایت علی اکبر رائفی از تتلو  بود. امیرحسین مقصود لو  با نام... حمایت رائفی پور از تتلو

raefi-poor

یکی از رخدادهای جالب این روزها پس از آزادی تتلو از زندان حمایت علی اکبر رائفی از تتلو  بود. امیرحسین مقصود لو  با نام هنری تتلو  هنوز در انتظار مجوز مسئولان کشور درباره فعالیت در زمینه موسیقی هست. او عاشق فوتبال و تتو روی بدن هست. اخیرا گرایش های مذهبی پیدا کرده و پست های مذهبی زیادی می گذارد. اما این اقدام اخیر یعنی دستگیری با شکایت شخصی بازپرس صادقی به اتهام فحاشی و تهدید به مرگ این احتمال وجود داشت با سرخوردگی از ایران برود. اما بعد از دو ماه زندانی بودن و آزادی گفت همچنان میهنش را دوست دارد و در ایران می ماند و همه چیز را فراموش می کند و به اشتباه خود در فحش دادن نمایده قانون اذعان کرد. با وساطت عباس جدیدی بالاخره از زندان آزاد شد. اما آقای رائفی پور موضع گیری  در این زمینه جالبی داشته و از دستگیری او انتقاد کرده است.

او گفت امثال تتلو از 500 منبر تاثیر بهتر بر مخاطب دارند او که برای انرژی هسته ای خواند و دنبال کننده های اینستاگرامش را به مسائل مذهبی ترغیب می کرد. او همچنین از یکی از تتوهای تتلو (توپاک) به عنوان نماد کیلومیناتی یعنی کشنده ایلومیناتی یاد کرد. تخصص رائفی پور در همین زمینه ها یعنی فراماسونی و ایلومیناتی و  صهیونیسم پژوهی و کابالا هست. او گفت این رفتار با هنرمندانی که چند میلیون مخاطب جوان دارند مناسب نیست و خواستار بصیرت بیشتر و مدارا با امثال امیر تتلو شد. جالب اینجا که دو روز بعد از حمایت رائفی پور امیر تتلو یک پستی گذاشت که نماد شیطان پرستی و عرفان یهودی کابالا و تک چشم دجال بود. البته از روی ناآگهی بر  حیطه نماد شناسی این اتفاق رخ داد و با اعتراض جوانان اما پست خود را همچنان به عنوان نماد چشم زخم حذف نکرد.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.