Sunday, 30. October 2016  ir    ir ir
پزشک تبریزی و قتل خانواده همسر پزشک تبریزی و قتل خانواده همسر
ایرانبیلد: پزشک خوشنام تبریزی! به گزارش سایت فارسی متهم شده با ریختن سم برنج در پلوی نذری محرم مرگ اعضای خانواده همسرش را رقم... پزشک تبریزی و قتل خانواده همسر

%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2%db%8c

ایرانبیلد: پزشک خوشنام تبریزی! به گزارش سایت فارسی متهم شده با ریختن سم برنج در پلوی نذری محرم مرگ اعضای خانواده همسرش را رقم زد. نکته جالب تسلیت نایب رئیس مجلس مسعود پزشکیان و وزیر بهداشت به قاتل است. روزنامه های اصلاح طلب قصد داشتند قتل خانواده را سیاسی و به جناح رقیب نسبت بدهند و تنها بعلت عضویت در یک تشکیلات اصلاح طلب و یا حتی دلیل خنده دارتر تجویز صدای شجریان به بیمارانش.

پزشکی که به بیمارانش صدای شجریان تجویز کند مشخص است که فاقد سلامت روانی بوده است. انگیزه او انتقام شخصی بود و و از چهار مسموم یعنی پدر و مادر همسر و مادربزرگ و خود همسر ، دو نفر یعنی همسر و مادربزرگ همسر فوت کرده اند.

مرگ با قرص برنج دردناک ترین مرگ شناخته شده است و سالانه خودکشی و قتل های زیادی با قرص سیانید یا قرص برنج انجام می شود. عجیب است که تاکنون وزرات بهداشت و وزرات کشاورزی از توزیع این قرص ها جلوگیری نکردند مخصوصا که این قرص در لابلای کیسه های برنج قرار می گیرد خطرناکتر است. باید هر چه زودتر استفاده تولید فروش  و ورود این نوع قرص ممنوع شود.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.