job job job  job        jobjob job  job

رهبر حزب سبز خواستار دخالت غرب ضد روسیه شد

Deutschland, Berlin, 13.10.2016 - Cem OÌzdemir, deutscher Politiker und seit November 2008 Bundesvorsitzender der Partei Bündnis 90/Die Grünen.© Gordon Weltersphone +49 170 8346683e-mail: mail@gordonwelters.comhttp://www.gordonwelters.com

ایرانبیلد> جم اوزدمیر ترک تبار Cem Özdemir     پنجاه ساله یکی از دو رهبران حزب سبز آلمان در مصاحبه با اشپیگل خواستار دخالت غرب ضد روسیه در سوریه شد. غرب که کارنامه ننگینی در سوریه در تاریخ سیاسی جهان از خود بجا گذاشته است همچنان از تروریستهای وهابی در عراق و سوریه حمایت می کند. اوزدمیر البته در قضیه نسل کشی ارامنه موجب رنجش اردوغان شد و موجب شد او را به تست ژنتیک و نسب خویش سفارش کند.

کشورهای غربی همچنان وهابیون صادراتی مورد حمایت خود را بعنوان “مردم سوریه” خطاب می کنند و از کشته شدن آنها ابراز ناراحتی می کنند. اوزدمیر می گوید نباید قتل عام سربرنیتسا و گروزنی در حلب تکرار شود! او خواستار تحریم روسیه و ایجاد پرواز ممنوعه در سوریه است.

بیشتر مواضع او بجز قطعنامه ارامنه در مجلس آلمان در راستای دولت ترکیه و تصفیه حساب تاریخی دولت عثمانی با روسیه تزاری است. از این جهت ذهنیت تاریخی اجدادی خود را نمی تواند بر حقایق سیاسی موجود بطور منطقی بی اثر نگه دارد. اوزدمیر حتی ناراحتی خود را سرکوب چچنی ها در دوران نخست وزیری اول پوتین بیان داشت. چچن همواره توسط عربستان و ترکیه برای نا امن سازی روسیه مد نظر بوده است. او در زمینه بحران اوکراین هم دلخوشی از روسیه ندارد.

سخنانی که جم اوزدمیر در اشپیگل بیان داشت آمیخته از توهم و عقده های تاریخی دولت عثمانی و کمی آلمان نازی نسبت به روسیه است. با شکست تروریستهای مورد حمایت غرب و عرب در حلب جنجال و هیاهوی سیاسی حامیان عمده تروریست ها بلند شده و زبان به تهدید گشوده اند. در حالیکه هیچ کاری از دست آنها ساخته نیست. اگر دخالت گستاخانه تری بیشتر از این که تا کنون داشته اند انجام دهند روزگار سیاه تری در انتظار آنهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Iran
notruf

     job