Sunday, 2. October 2016  ir    ir ir
سحر قریشی هک شد سحر قریشی هک شد
صفحه اینستاگرام سحر قریشی توسط یک سعودی به نام محمد چند ساعت هک شد. سعودی ها که احساس حقارت و حسادت تاریخی نسبت به ملت... سحر قریشی هک شد

%d8%b3%d8%ad%d8%b1-%d9%82%d8%b1%db%8c%d8%b4%db%8c

صفحه اینستاگرام سحر قریشی توسط یک سعودی به نام محمد چند ساعت هک شد. سعودی ها که احساس حقارت و حسادت تاریخی نسبت به ملت و تمدن ایرانی دارند غالبا دست به چنین کارهایی می زنند و این در سالهای گذشته هم سابقه داشته است. مخصوصا که سیستم آموزشی وهابیت در راستای ایجاد نفرت در مردم حجاز و نجد نسبت به مردم و فرهنگ ایران و شیعیان و تزریق توهم پان عربی است. آنها معمولا به سایت های که واژه پارس یا پرشین داشته باشد حمله می کنند. برای نمونه سالهای قبل پرشین پلاگ را هک کرده بودند.

سحر قریشی با 4.4 میلیون دنبال کننده هنوز صفحه خود را در اینستاگرام تیک دار (تیک آبی) یعنی تایید شده برای اشخاص معروف در اینستاگرام نکرده بود. دلیل هک کردن هم معلوم نیست شاید به خاطر آخرین ویدئویی که از رهبری درباره دختران بد حجاب گذاشته بود یا بعلت شباهت نام خانوادگی اش با قبیله قریش در عربستان صورت گرفته باشد. بعد از هک غالب فالوئر های ایرانی سحر قریشی در پست اول هکر سعودی که عکس ملک سلمان بود به عرب ها و دولت سعودی توهین نموده اند. متاسفانه برخی همیهنان اشتباها به عرب ها توهین می کنند و این اشتباه غالبا سهوی است. باید بین اعراب و وهابی ها تفاوت قائل شد و یادمان نرود دو میلیون هموطن عرب ایرانی تبار داریم. عده معدودی پان ترک بی وطن و مزدور که با وهابی ها بطور تاریخی دست در دست هم دارند از هکر سعودی حمایت کردند.

در نهایت خانم سحر قریشی به کمک شخصی به نام شایان سعیدی از اهواز توانست با تغییر نام دادن پیج صفحه شخصی خود را پس بگیرد.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.