job job job  job        jobjob job  job

هشدار تند سپاه به عربستان

نیروی دریایی سپاه با صدور بیانیه ای به همه شناورهایی که در رزمایش اعلامی عربستان در خلیج فارس حضور دارند هشدار داد؛ به آب‌های سرزمینی ایران حتی آبهای بین المللی هم نزدیک نشوند. برای خنثی کردن تاثیر روانی رزمایش دولت وهابی سعودی صدور همین یک بیانیه هوشمندانه و کافی بود تا تاثیر میلیون ها دلار هزینه این رزمایش را پایمال کند.

به گزارش ایرانبیلد در این بیانیه آمده است: به همه شناورهایی که در رزمایش اعلامی عربستان سعودی حضور دارند، اعم از شناورهای نیروی دریایی سعودی و شناورهای غیر از آن اعلام می‌گردد؛ نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعتقاد دارد اصالتاً این رزمایش مصداق مشخصی برای تشنج آفرینی و کم کردن امنیت پایدار در خلیج فارس است.

به همین لحاظ عبور هیچ یک از شناورهای نظامی شرکت کننده در رزمایش اعلامی از آب‌های سرزمینی ایران مجاز نمی‌باشد و به هیچ وجهی به آب‌های سرزمینی ایران نزدیک نشوید و حتی از آب های بین المللی نزدیک آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران عبور نکنید چرا که ما اعلام می داریم این عبور به هیچ وجه مصداق عبور بی ضرر نمی‌باشد.

نیروی دریایی سپاه پاسداران اتقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران، برای تامین امنیت پایدار خلیج فارس و تنگه هرمز در آمادگی کامل به سر می برند و با هرگونه حرکت، تلاش و اقدام برای برهم زدن آرامش و امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز و دریای عمان مقابله متناسب و فوری انجام خواهد داد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job