job job job  job        jobjob job  job

همکاری محیط زیستی ایران آلمان

 minister-fur-umwelt-und-reaktorsicherheit-in-deutschland

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران و وزیر محیط زیست و امور امنیت هسته ای آلمان Bundesministerium für Umwelt, Naturschutz, Bau und Reaktorsicherheit (BMUB) با هم دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دیدار خانم ابتکار و خانم باربارا هندریکس Barbara Hendricks ، با امضای توافق نامه ای در زمینه های مختلف زیست محیطی همکاری خواهند کرد.

همکاری در زمینه  طبیعت و منابع طبیعی به ویژه حفظ تنوع زیستی، مدیریت نگهداری از پارک های ملی و مناطق حفاظت شده و ذخایرتنوع زیستی، حفاظت از جو زمین با از طریق مقابله با تغییرات آب و هوایی و حفاظت از محیط زیست مناطق شهری از جمله بندهای این توافقنامه است.

دو طرف همچنین در زمینه مدیریت آب و حفاظت از منابع آب اشامیدنی، مدیریت آلودگی ای و خاک و ترویج فناوری های نواورانه و پایدار سازگار محیط زیست ار جمله حمایت از فناوری های نو دو زمینه مدیریت دریا همکاری  خواهند کرد.

بر اساس توافق ابتکار و هندریکس، دو طرف کارشناسان خود را به منظور اموزش و ظرفیت سازی مبادله و در زمینه های محیط زیست برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت طراحی خواهند کرد. ترویج بهترین فناوری های در دسترس به ویژه برای کارخانه های صنعتی از دیگر محور همکاری ایران و المان در زمینه محیط زیست خواهد بود.

خانم ابتکار امروز همچنین با مدیران شرکتهای صنعتی که در زمینه محیط زیست فعال هستند دیدار و درباره همکاری های این شرکتها با شرکتهای ایرانی و همچنین انتقال فناوری های جدید به کشورمان گفتگو کرد.

به گزارش سایتهای آلمانی t-online و rp-online خانم باربارا هندریکس همجنسگراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job