job job job  job        jobjob job  job

هواپیمای میتسوبیشی ژاپن و امبرائر برزیل در ایران

%d9%85%db%8c%d8%aa%d8%b3%d9%88%d8%a8%db%8c%d8%b4%db%8c

هواپیماهای شرکت میتسوبیشی ژاپن و امبرائر برزیل به ترتیب با حدود ۸۰ و ۵۰ فروند هواپیما پس از ایرباس و بوبینگ که بیش از ۱۰۰ هواپیما از طرف ایران سفارش گرفته اند، از هواپیماهای اصلی ایران می شوند.

اصغر فخریه کاشان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: «هواپیمای امبرائر به تازگی دو پرواز آزمایشی بر فراز دریای خزر و همچنین بر فراز دماوند داشته است. تیم امبرائر سه روز در تهران بودند و با همه خطوط هوایی ایران مذاکره داشتند. این تیم یک روز آموزشی را به پرواز و نکات فنی و یک روز را هم به بحث‌هایی که مربوط به فاینانس و شرایط مالی ایران می‌شود، اختصاص دادند. ما در صنعت هوایی نمی‌خواهیم همه تخم‌مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم و قصد داریم منابع تامینی نیازهایمان را توزیع کنیم.»

معاون وزیر راه ایران خبر داده است که مذاکره با دو شرکت میتسوبیشی و امبرائر برای خرید هواپیما در حال انجام است.

در همین حال خبرگزاری‌ها از احتمال خرید ۸۰ فروند هواپیما از میتسوبیشی و ۵۰ فروند هواپیما از امبرائر خبر می دهند.

پایگاه خبری نیکی ژاپن از مذاکره برای خرید ۸۰ فروند جت‌های منطقه‌ای با ظرفیت ۸۰ تا ۱۰۰ صندلی‌ می‌تسوبیشی توسط دو شرکت ایران ایر و آسمان خبر داده است.

جت‌ام آر جی ژاپنی که ایران قصد خرید آن را دارد از پیشرفته‌ترین گزینه‌های حال حاضر جهان در کلاس هواپیماهای مسافربری زیر ۱۰۰ نفره است.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job