Tuesday, 27. September 2016  ir    ir ir
هواپیمای میتسوبیشی ژاپن و امبرائر برزیل در ایران هواپیمای میتسوبیشی ژاپن و امبرائر برزیل در ایران
هواپیماهای شرکت میتسوبیشی ژاپن و امبرائر برزیل به ترتیب با حدود ۸۰ و ۵۰ فروند هواپیما پس از ایرباس و بوبینگ که بیش از... هواپیمای میتسوبیشی ژاپن و امبرائر برزیل در ایران

%d9%85%db%8c%d8%aa%d8%b3%d9%88%d8%a8%db%8c%d8%b4%db%8c

هواپیماهای شرکت میتسوبیشی ژاپن و امبرائر برزیل به ترتیب با حدود ۸۰ و ۵۰ فروند هواپیما پس از ایرباس و بوبینگ که بیش از ۱۰۰ هواپیما از طرف ایران سفارش گرفته اند، از هواپیماهای اصلی ایران می شوند.

اصغر فخریه کاشان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: «هواپیمای امبرائر به تازگی دو پرواز آزمایشی بر فراز دریای خزر و همچنین بر فراز دماوند داشته است. تیم امبرائر سه روز در تهران بودند و با همه خطوط هوایی ایران مذاکره داشتند. این تیم یک روز آموزشی را به پرواز و نکات فنی و یک روز را هم به بحث‌هایی که مربوط به فاینانس و شرایط مالی ایران می‌شود، اختصاص دادند. ما در صنعت هوایی نمی‌خواهیم همه تخم‌مرغ‌هایمان را در یک سبد بگذاریم و قصد داریم منابع تامینی نیازهایمان را توزیع کنیم.»

معاون وزیر راه ایران خبر داده است که مذاکره با دو شرکت میتسوبیشی و امبرائر برای خرید هواپیما در حال انجام است.

در همین حال خبرگزاری‌ها از احتمال خرید ۸۰ فروند هواپیما از میتسوبیشی و ۵۰ فروند هواپیما از امبرائر خبر می دهند.

پایگاه خبری نیکی ژاپن از مذاکره برای خرید ۸۰ فروند جت‌های منطقه‌ای با ظرفیت ۸۰ تا ۱۰۰ صندلی‌ می‌تسوبیشی توسط دو شرکت ایران ایر و آسمان خبر داده است.

جت‌ام آر جی ژاپنی که ایران قصد خرید آن را دارد از پیشرفته‌ترین گزینه‌های حال حاضر جهان در کلاس هواپیماهای مسافربری زیر ۱۰۰ نفره است.‌

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.