job job job  job        jobjob job  job

آمریکا و فرانسه همچنان حامی تروریستها

%d8%b3%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%a7

سامانتا پاور، نماینده ایالات متحده در سازمان ملل

روز یکشنبه همزمان با نشست اضطراری شورای امنیت، خبرگزاری رویترز بیانیه مضحک ژان-مارک اِرو، وزیر خارجه فرانسه را بازتاب داد که در آن تأکید شده اگر روسیه و ایران هم‌چنان جنگ در سوریه را ادامه بدهند ممکن است به عنوان کشورهایی همدست در جنایت جنگی شناخته شوند.

وزیر خارجه فرانسه از مسکو و تهران به عنوان «حامیان بشار اسد»، خواست «مسئولیت‌پذیر باشند و راهبرد کنونی را که محتوم به رسیدن به بن‌بست است، کنار بگذارند.»

در پی شورش تروریستهای مورد حمایت غرب و عربستان که طی سال‌های گذشته از صد کشور به سوریه کوچانده شدند ، قدرت‌های غربی به حمایت از انها پرداخته‌اند و از سوی دیگر ایران و روسیه برای بقای دولت اسد در سوریه از او حمایت کرده‌اند.

سامانتا پاور، نماینده ایالات متحده در سازمان ملل، روز یک‌شنبه طی یک نشست اضطراری شورای امنیت با اشاره به بمباران‌های اخیر روسیه در سوریه، وقیحانه گفت که اقدامات روسیه در سوریه «اقداماتی ضد تروریسم نیست، بلکه وحشی‌گری است.».

امریکا و غرب دنبال ایجاد کشور حایل سلفی_بعثی بین ایران و سوریه بوده اند و از هیچ کمکی برای تروریستها و حتی بیشتر داعش دریغ نکرده اند. کاری که یک ننگ بزرگ بر تاریخ رفتار سیاسی جهان بر پیشانی کشورهای غربی هک خواهد شد.

 به گزارش خبرگزاری روسی ایتارتاس، ویتالی چورکین، نماینده دائمی روسیه در سازمان ملل، نیز روز یک‌شنبه چهارم مهر در همین نشست گفت که به باور او برقراری مجدد صلح در سوریه تبدیل به امری «تقریباً ناممکن» شده‌است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job