job job job  job        jobjob job  job

سانحه رانندگی تیم ملی فوتبال آلمان

سانحه رانندگی در اردوی تیم ملی فوتبال آلمان

هنگام تهیه یک فیلم تبلیغاتی در اردوی تیم ملی فوتبال آلمان راننده مرسدس بنز با دو عابر پیاده برخورد کرد. یک بازیکن تیم ملی آلمان سرنشین این خودرو و بازیکن دیگری سرنشین خودروی جلویی بود. دو نفر در این حادثه مجروح شدند. سانحه رانندگی در ارودی تیم ملی فوتبال آلمان بر تمرینات این تیم سایه افکنده است. به نقل از شرکت خودروسازی مرسدس بنز، پاسکال ورلاین راننده این شرکت سه‌شنبه (۲۷ مه/ ۶ خرداد) هنگام تهیه یک فیلم تبلیغاتی با دو عابر پیاده برخورد کرده است. ورلاین همراه نیکو روزنبرگ، راننده مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول یک برای تهیه این فیلم تبلیغاتی به محل اردوی تیم ملی آلمان در تیرول جنوبی‌واقع در ایتالیا، سفر کرده بود.

به نقل از پلیس تیرول جنوبی در این سانحه رانندگی یکی از دو عابر به شدت مجروح شده است. این فرد، مردی ۶۳ ساله و آلمانی است که برای استراحت به این منطقه سفر کرده بود. همسر او که شاهد صحنه تصادف بوده نیز در شوک به سر می‌برد. یک محافظ بومی کنار جاده نیز در این حادثه مجروح شده است.

راننده و سرنشینان اتومبیل مرسدس بنز در این حادثه آسیبی ندیدند. بندیک هوودکس، سرنشین خودروی بنز به رانندگی پاسکال ورلاین، و یولیان دراکسلر سرنشین خودروی جلویی به رانندگی نیکو روزنبرگ، راننده مسابقال فرمول یک بودند. ینز گریتنر، سخنگوی تیم ملی آلمان پس از این حادثه اعلام کرد: «ما عمیقأ متأسفیم. در این سانحه دو نفر مجروح شدند که به سرعت برای درمان پزشکی به بیمارستان منتقل شدند. ما در حال حاضر تنها به وضعیت آنها فکر می‌کنیم. »

کلاودیا مرتسباخ، سخنگوی شرکت مرسدس بنز نیز اعلام کرد: «ما بسیار متأسفیم که در دیدار نیکو روزنبرگ، راننده فرمول یک و پاسکال ورلاین راننده مرسدس ‌بنز از اردوی تیم ملی یک سانحه رانندگی رخ داد که در آن دو نفر مجروح شده‌اند.»

او تأکید کرده است که مرسدس از هیچ اقدامی برای روشن شدن دلیل سانحه کوتاهی نخواهد کرد. مسیر تهیه این فیلم تبلیغاتی چندین بار پیش از تهیه فیلم کنترل شده بوده است. چنین فیلمی دو سال پیش همراه روزنبرگ و میشاییل شوماخر در ارودی تیم ملی فوتبال آلمان در فرانسه تهیه شده بود.

لغو بازی دوستانه

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان در واکنش به این حادثه، بازی دوستانه سه‌شنبه شب (۲۷ مه/ ۶خرداد) با بازیکنان منتخب تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتبال آلمان را لغو کرد. بازیکنان یوآخیم لوو شب گذشته بدون حضور تماشاگر به تمرین پرداختند. در این تمرینات بندیک هوودکس و یولیان دراکسلر نیز شرکت داشتند.

 هتل محل اقامت اردوی تیم ملی آلمان

DW.DE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Iran
notruf

     job