job job job  job        jobjob job  job

انفعال وزرات خارجه در برابر گستاخی امارات

emarat

ایرانبیلد سایت ایرانیان آلمان: امسال در یک اقدامی هماهنگ از سوی دولت سعودی کشورهای وابسته و متخاصم عربی از تریبون سازمان ملل برای حمله به ایران استفاده کردند. منصور ربه عبده مزدور مخلوع یمنی به عنوان ریس دولت منقضی شده با فشار عربستان ضد ایران یاوه سرایی نمود و وزارت خارجه امارات گستاخانه ایران را تهدید کرد که جزایر ایرانی خود را به امارات بدهد. این همه انفعال از سوی وزرات خارجه برای مردم ایران سوال است که تا کی باید با اعراب وابسته به سعودی منفعلانه و به دور از عزت مدارا کنند.

تا کی باید سیاست غلطی که دوران هاشمی رفسنجانی پایه گذاری شد و آن نوعی عقب نشینی و باج دهی به دشمن اصلی و قطعی و همیشگی ملت و تاریخ فرهنگ ایران یعنی عربستان بود پیگری شود؟ با اینکه این کشور حامی اصلی صدام در جنگ بود و چندین بار حجاج را کشتار و هتک حرمت کرد و رسانه های جهان را با پول به دروغ و یاوه سرایی ضد ایران بسیج می کند و به تمام منافع ملی و اقتصادی ایران در جهان با حسادت مثال نداشتنی ضربه می زند.

ملت ایران همچنان باید شاهد برافروخته نشدن رگ غیرت نگهبانان حریم ایران باشد. چرا در برابر امارات همیشه باید به یک جوابیه آبکی و بی خاصیت و با شعار برادری اسلامی با کشورهای حامی وهابیت که دشمن را متهورتر و گستاخ تر می کند اکتفاء کرد.

هنوز دو جزیره ایرانی زرکوه و جزیره آریایی در اشغال امارات است. چرا دولت ایران در جواب گستاخی امارات خواهان الحاق دو جزیره اشغالی ایران از امارات نمی شود؟ چرا پرونده دو جزیره اشغالی ایران (زرکوه و آریایی) را در سازمان ملل به جریان نمی اندازد؟ چرا سیاست دیپلماسی تهاجمی در برابر عربستان و عمال وهابی منطقه ای اش اتخاذ نمی شود؟ در بسیاری از موارد سیاست رعب و ترس موثر تر از سیاست مدارا با دشمنان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job