job job job  job        jobjob job  job

شیرین عبادی و خیانت

 %d8%b4%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b9%d8%a8%d8%a7%d8%af%db%8c

مردم ایران از همه نوع طیف هرکس را که به سمت عربستان برای خوش خدمتی به طمع پول برود را نخواهند بخشید. شیرین عبادی هم در ادامه جریان هجوم برخی از اعضای اپوزیسون به سمت دلارهای عربستان سخنانی کاملا نابخردانه و خائنانه و ضد میهنی زد. عربستانی که شمشیر را از رو ضد ایران بسته است در ده ها حادثه تروریستی در ایران دخالت مستقیم داشته است. از ترور و تشکیل وهابیون وارداتی از مرز پاکستان و خرابکاری و کشتار در شهرهای خوزستان و اخیرا حتی ساپورت مالی کومله و دموکرات های کردستان وقاحت را به حد اعلا رسانده است.

مدارک بسیار زیادی از همکاری عربستان با پان تورکها و تجزیه طلبان مورد حمایت علی اف و ترکیه هم وجود دارد. مریم رجوی هم به طمع دریافت پول عربستان این روزها علنا در دامان سعودی هاست. و جالب تر رضا پهلوی هم از آل سعود درخواست کمک مالی کرده است طوری که بخش وسیعی از هواداران پادشاهی به او حمله کرده اند و او را تهدید به خلع کرده اند.

شرایط فعلی بسیار شبیه دورانی است که مسعود رجوی، بختیار و اپوزیسون بجامانده از انقلاب به صدام متجاوز پناه برده و از او درخواست کمک کرده بودند و اکنون تاریخ تکرار شده و سعودی جای صدام نشسته و دشمنی اش را ضد ملت ایران آشکار کرده و نزدیک چهار دهه از خباثت و حسادت ضد ایران کم نگذاشته است.

همه آن جریان ها دست به دامان آل سعودی شده اند که سقوط آنها قطعی و نزدیک است و دوباره روسیاهی برای همه این جریانات خواهد ماند که مجیز عربستان را گفته تا شاید دلاری در دست گدایی آنها بگذارند و عزت ایرانی را این چنین با حقارت خویش به دشمن درجه یک ایران و ایرانی می فروشند.

کلی روزنامه نگاران خائن از علیرضا نوری زاده و ستون نویس های العربیه همگی قلم بر ضد ایران گرفته تا کار بدان جا رسید که شیرین عبادی با قباحت و خباثت تام این چنین از اقدامات ایران در مبارزه با تروریست های دست پرورده عربستان در سوریه یمن و عراق بعنوان جنایت ایران از کشور مادر ترویست های جهان عذر خواهی می کند. عجیب است که هنوز دولت ایران به چنین خائنانی اجازه تردد به ایران می دهد در حالیکه باید در جایگاه خائن محاکمه شوند و ملیت و تبعیت ایرانی آنها سلب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.
یک پاسخ برای “شیرین عبادی و خیانت

  1. Avatar رضا گفت:

    متاسفانه کسانی پیدا می شن و هر از گاهی سرسپردگی خودشون را به دشمنان قسم خورده ایران را نشان می دهن!!! هرچند که دستشان برای ملت ایران رو شده


بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job