job contact English 

اجاره آپارتمان در استانبول

%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%a2%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%84

در بعضی از شهر های ساحلی جنوبی ترکیه از جمله آنتالیا و آلانیا و همچنین در استانبول امکان اجاره ویلا و آپارتمان و سوییت برای مدت اقامت شما وجود دارد . این آپارتمانها و ویلا ها به صورت کاملا مبله اجاره داده می شوند و از لحاظ قیمت نسبت به اقامت در هتل بسیار مقرون به صرفه تر می باشند البته قطعاٌ امکاناتی که در هتل برای شما فراهم می باشد در آپارتمان و ویلا مقدور نیست . اما بعضی از آپارتمانها که نوساز می باشند امکاناتی نظیر استخر ، سونا را دارند.

در واقع می توان گفت برای توریست های اروپایی سالها است که اجاره آپارتمان در ترکیه برای گذراندن تعطیلات یکی از گزینه های اصلی به شمار می رود . چون هم از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است و هم فضای بزرگتری نسبت به اتاق هتل دارد . برای توریست های ایرانی نیز مدت کمی است که اجاره آپارتمان به خصوص در استانبول و آنکارا به عنوان یک گزینه سفر به حساب می آید . بنابراین گروه ایستگاه ایرانیان ترکیه به صورت تخصصی و با نرخ بسیار مناسب و سرویس عالی در زمینه اجاره آپارتمانهای توریستی در استانبول فعالیت می کند . تمام آپارتمان ها مبله کامل می باشند و از سرویس اینترنت برخوردارند .

آپارتمان های شرکت اتایول از نظر دسترسی در منطقه بسیار خوبی قرار دارند دسترسی به مناطق تاریخی شهر از جمله منطقه سلطان احمد و مساجد و موزه های منطقه ، موزه های توپ کاپی و دلما باحچه و موزه ی جنگی و سواحل زیبای استانبول در دسترسی بسیار عالی قرار دارد در صورت رفتن به هر یک از مناطق ذکر شده می توانند پیاده سر بزنند و از مراکز خرید بسیار شیک و زیبا ی اطراف هم خرید کنند. آپارتمان های آتایول از نظر دسترسی دسترسی به وسایل حمل و نقلی من الجمله مترو و ترانوای شهری و اتوبوس ها و متروباس ها و تاکسی ها بسیار در موقعیت ویژه یی قرار دارند هر کدام از دوستانی که قصد رفتن به سایر مناطق (مناطق دور استانبول، شهرک های استانبول ، جزیره های کنار استانبول) و حتی شهرهای کنار استانبول دارند می توانند بدون هیچ نگرانی و با صرف هزینه ی اندک جابجا شوند.