job job job  job        jobjob job  job

تشکیک کمک انتخاباتی حزب آلترناتیو

Frauke Petry, Bundesvorsitzende der AfD, kommt neben Co-Parteichef Jörg Meuthen am 05.09.2016 in Berlin zu einer Pressekonferenz. Die AfD wurde bei der Landtagswahl zweitstärkste Partei, hinter der SPD. Foto: Michael Kappeler/dpa +++(c) dpa - Bildfunk+++

به گزارش ایرانبیلد سایت ایرانیان آلمان حزب آلترناتیو آلمان AfD که حزبی بسرعت در حال رشد و فراگیر شدن است موجب هراس و همچنین نگرانی گروه های سنتی رقیب شده است. حزب آلترناتیو منتقد سرسخت سیاستهای فعلی آلمان و اتحادیه اروپا و یورو است. رقیبان انها را به تفکرات نازیسم و راست افراطی متهم می کنند. حزب الترناتیو توانست حزب ان پ د NPD راست ناسیونالیسم سنتی را در حاشیه قرار دهد و اعضا و هواداران  آنها را جذب خود کند. سران این حزب از بنیانگذاران پگیدا جنبش ضد اسلامیزه کردن اروپا و ضد مهاجرت در شرق آلمان بودند که روز به روز با اقبال غیر منتظره ای در سرتاسر آلمان روبرو می شوند و توانستند حزب مرکل را در چند ایالت شکست دهند و شرایط روز دنیا و اروپا موجب برتری بی چون و چرای این حزب در آینده خیلی نزدیک خواهد شد. 

اخیرا احزاب دیگر به منابع مالی حزب الترناتیو شبهه وارد کردند و بر این باورند که این حزب، حامیان اصلی خود را پنهان کرده و تنها رییس حزب از کمک ها آگاهی دارد. گروه های رقیب آلترناتیو آلمان را به داشتن ارتباط با حزب راست پوپولیست سویس (Rechtspopulistischen Schweizerischen Volkspartei (SVP متهم می کنند. دولت های اروپایی بسرعت در حال واگذاری قدرت خود بسمت گروه های راست ملی هستند که بر این باورند نباید اجازه داد هویت اروپا توسط مهاجران بویژه مسلمانان تغییر کند. بهمین دلیل با ترویج هر گونه نمادهای اسلامی در اروپا مخالفند. غالب این احزاب تفکرات ضد یهود و ضد آمریکایی هم دارند و معتقدند اروپا نباید دنباله رو و مطیع آمریکا باشد و باید در سیاست مستقل عمل کند . دور و نامحتمل نیست که روزی خانم فراوکه پتری Frauke Petry صدر اعظم آلمان شود.

مجله اگسترابلت Extrablat رایگان توسط حزب راست سویسی (SVP) توزیع می شود. ↓

svp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job