fblike job contact English English English 

ترامپ و قایق های ایران

donald-trump-election-2016

به گزارش آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ با اشاره به رویارویی های اخیر قایق های تندروی ایران در خلیج فارس با ناوهای آمریکایی  این سخنان را (جمعه شب) در «پنساکولا»ی ایالات فلوریدا عنوان کرد. ترامپ مانند بسیاری از بزرگ سرمایه داران آمریکا اصالت آلمانی دارد.

او گفت: ما همچنین درسال های آینده ناوشکن های جدیدی را آماده خواهیم کرد که برای مقابله با برنامه دفاع موشکی طراحی شده اند. اما درخصوص ایران، زمانی که آنها با قایق های کوچک خود دور ناوشکن های زیبای ما می چرخند و برای مردم ما رجز می خوانند. نباید به  آنها اجازه داده می شد این کار را انجام دهند و بعد باید با ضرب گلوله آنها را از آب (خلیج فارس) بیرون انداخت.

وی در این سخنرانی، همچنین هیلاری کلینتون را «شخصی بی ثبات» خطاب کرده است. دونالد ترامپ افزود: او (هیلاری کلینتون) که انتخاب شد، ببینید چه بر سر ایالت نیویورک آمده است، مشاغل نابود شده اند،هیچ راهی وجود ندارد و اوضاع از هرجای دیگری در کشور بدتر است. او هیچ کاری انجام نداد. همه چیز در حد حرف بود و هیچ اقدامی انجام نشد و این آن چیزی است که اینجا دارد اتفاق می افتد. باور کنید که او فقط حرف می زند و هیچ کاری انجام نمی دهد. او اگر با مشکلی روبرو بشود نمیداند چطور آن را حل کند اما من بهترین حلال مشکلی خواهم بود که خدا تا حالا خلق کرده!

ترامپ گفت: روز جمعه، بعداز اینکه کره شمالی چهارمین آزمایش هسته ای خودش را انجام داد نیاز دفاع موشکی به ما یادآوری شد. آنها در حال بهتر شدن هستند توجه کنید که قبلا  آنها (دموکرات ها)  به (کره شمالی) می خندیدند و مورد تمسخر قرار می دادند اما قدم به قدم آنها چهارمین آزمایش هسته ای خودشان را هم انجام دادند. در همین زمان هیلاری کلینتون وزیر خارجه می شود و این زمانی است که همه چیز از همین جا شروع می شود. کره شمالی هم مثل خیلی چیزهای دیگر یکی دیگر از ضعف های هیلاری کلینتون و  باراک اوباما است.

وی افزود: چون او (کلینتون) تحت حمایت و محافظت شدید قرار دارد او می تواند همین الان وارد این محل شود و درست به قلب  فردی که 20 هزار نفر در حال تماشای او هستند شلیک کند و تحت پیگرد هم قرار نگیرد. سیاست های کلینتون تنها مرگ به همراه داشته است. بگذارید به شما بگویم مردم، من فکر می کنم که او یک فرد بی ثبات است.

برخی کارشناسان مسائل سیاسی عقیده دارند کانون های قدرت در امریکا از مدتها پیش، هیلاری کلینتون را به عنوان رئیس جمهور آینده امریکا برگزیده اند و تنها کاربرد ترامپ در این رقابت نمایشی، داغ کردن تنور انتخابات و تبلیغات و خبرسازی برای آن است. در عین حال ترامپ و پوتین علنا از هم حمایت حمایت کردند و این موجب خشم بزرگ سرمایه داران سنتی ضد روسیه شده است. انتخاب ترامپ همچنین می تواند به پیروزی احمدی نژاد در ایران منجر شود.

نوشته های قدیمیتر

ترامپ عاقل تر از هیلاری

ترامپ برای ایران بهتر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact