job job job  job        jobjob job  job

مفتی عربستان:ایرانیان مسلمان نیستند

majus

ایرانبیلد سایت ایرانیان آلمان: شیخ عبدالعزیز الشیخ، مفتی اعظم عربستان سعودی در پاسخ به انتقاد آیت الله علی خامنه ای، رهبر دینی ایران اظهار داشت ایرانیان زردشتی اند آنها “دشمن مسلمانان بویژه اهل تسنن” هستند. (بعلت ترسناک بودن قیافه شیخ مزبور از گذاشتن عکس ایشان مانند سایر سایت ها معذوریم. عکس فوق سه مغ ایرانی در دوره اشکانیان هستند که نام آنها در انجیل آمده است: کسپر،مالخور و بالتازار)

رهبر ایران روز دوشنبه به خاطر چگونگی سازماندهی سفر حج از عربستان به شدت انتقاد کرده و ضرورت تجدید نظر در سیستم اداره اماکن مقدس مسلمانان را خاطرنشان ساخت. او عربستان را شیطان خرد حقیر و شجره ملعونه طواغیت دانست.  مفتی اعظم عربستان در مصاحبه تلفنی با روزنامه سعودی “مکه” اعلام کرد حملات (آیت الله) خامنه ای به ریاض در رابطه با مناسک حج تعجب آور نیست. شیخ عبدالعزیز الشیخ گفت:” ما باید درک کنیم که این افراد مسلمان نیستند. آنها اخلاف زردشتیان هستند و خصومت آنها نسبت به مسلمان مخصوصا سنی ها یک قضیه قدیمی و دیرینه است”. اخیرا عربستان و ایران بعلت آغاز مناسک حج در مکه و مدینه و کشتار سال گذشته منی و حمله به سفارت عربستان در تهران و مشهد روابط بشدت تیره و خصمانه ایی در پیش گرفته اند.

سعودی ها و وهابی ها و بسیاری از مردم عرب و اهل سنت بعلت شباهت نام خمینی و خامنه ایی به لفظ عربی هخامنشی (أخمينيون) بر این باورند ایران و رهبرانش از تبار هخامنشان هستند و فرس دنبال احیای امپراتوری و دنباله راه آنهاست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Iran
notruf

     job