job job job job job               job ارزjob job

پرواز مستقیم میان اصفهان و وین

اصفهان وین

شرکت هواپیمایی اتریش پرواز مستقیم میان تهران و اصفهان برقرار کرده است. اولین پرواز در این مسیر، در سالگرد سفر رئیس جمهور اتریش به ایران که نیمه شهریور سال گذشته انجام شده بود، از وین به مقصد اصفهان صورت گرفت. در زمان فرود، شماری از مقام های محلی اصفهان در فرودگاه این شهر از خدمه هواپیما و مسافران آن استقبال کرده اند.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، این پرواز با ظرفیت ۱۶۰ مسافر، سه روز در هفته و در روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه در مسیر وین به اصفهان و بالعکس انجام می شود. خبرگزاری رسمی ایران می گوید که مذاکره بر سر پرواز بین اصفهان و وین سابقه ۳۰ ساله دارد. بر اساس این گزارش، دو طرف سرانجام در بهار سال جاری خورشیدی برنامه‌ریزی انجام این پرواز را نهایی کردند.

از زمان حصول توافق جامع اتمی ایران که به تحریم های ناشی از برنامه هسته ای این کشور خاتمه داد، شرکت های هواپیمایی متعددی برنامه پروازهای به تعلیق درآمده خود را از سر گرفتند یا پروازهای تازه ای به مقصد ایران راه اندازی کردند.

از جمله در روزهای اخیر شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در بریتانیا و کی ال ام متعلق به هلند پروازهای خود به ایران را از سرگرفتند.

پرواز مستقیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

بازگشت به بالا


output_nrpmHy
Reportage
Iran
Iran
Iran
Iran
output_nrpmHy
Greenmatech
notruf

     job