Tuesday, 30. August 2016  ir    ir ir
یک پنجم آلمانی ها یک پنجم آلمانی ها
ایرانبیلد سایت ایرانیان آلمان :  خبری در اشپیگل آمده که یک پنجم آلمانی ها ریشه غیر آلمانی دارند. در یک بررسی از کسانی که در... یک پنجم آلمانی ها

german gemicht

ایرانبیلد سایت ایرانیان آلمان :  خبری در اشپیگل آمده که یک پنجم آلمانی ها ریشه غیر آلمانی دارند. در یک بررسی از کسانی که در آلمان به دنیا آمدند والدین غیر آلمانی دارند. مردم آلمان این دسته افراد را آلمانی نمی دانند . (همانطور که ما در ایران چنین کسانی را ایرانی نمی دانیم. وجوه نژاد پرستی در ایران قوی تر از آلمان هست) . بسیاری از این افراد ابراز کردند که تبعیض و نگاه متفاوت را حتی از دوره اولیه در مدرسه حس کرده اند. مخصوصا برای یافتن شغل مشکل دارند.

در آمار دیگر نظرسنجي دو موسسه آلماني نشان مي دهد که يک پنجم مردم اين کشور از خارجي ها متنفر هستند.

موسسه نظرسنجي “اينگو گ م ب ه GmbH” و” ليليه برگ ريسرچ اينترنشنال”نشان مي دهدکه بيشتر اين افراد داراي ديدگاه خارجي ستيزانه، ميانسال و داراي تحصيلات پايين بويژه در شهرها و روستاهاي شرق اين کشور هستند.

قبلا نيز نظرسنجي روزنامه “زودويچه سايتونگ” نشان مي داد که 41درصد آلمان شرقي هاي سابق ازخارجي ها متنفر هستند و 35درصد مردم نيز مهاجران و خارجي ها را در ايجاد مشکلات اجتماعي در اين مناطق در بخش مسکن ، نرخ بالاي بيکاري و جنايت مسوول مي دانند.

همچنین آمار نشان داده که یک پنجم مردم آلمان تنها زندگی می کنند که رکود جدیدی برای آلمانی‌ها در این زمینه است.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.