Monday, 22. August 2016  ir    ir ir
پیشنهاد ده روز ذخیره غذا در آلمان پیشنهاد ده روز ذخیره غذا در آلمان
ایرانبیلد : به گزارش برخی رسانه های آلمان قرار است طرحی عجیب برای ده روز ذخیره غذا در خانه ها ارائه شود. به نظر... پیشنهاد ده روز ذخیره غذا در آلمان

iranbild

ایرانبیلد : به گزارش برخی رسانه های آلمان قرار است طرحی عجیب برای ده روز ذخیره غذا در خانه ها ارائه شود. به نظر می رسد برخی جریانات سیاسی در آلمان عمدا در حال بزرگنمایی اعراق آمیز مشکلات ناشی از ورود پناهندگان و ترساندن مردم در جهت منافع حزبی خود هستند.

در همین راستا شبکه تلویزیونی دویچه وله گزارش داد، برای آنکه شهروندان آلمانی درصورت وقوع فاجعه یا حمله مسلحانه، آب و مواد غذای مورد نیاز خانواده را برای مدت 10 روز ذخیره داشته باشند.

روزنامه آلمانی «فرانکفورتر آلگماینه» در شماره ویژه دیروز نوشت که دراین «طرح دفاع مدنی» دولت آلمان که قراراست روز چهارشنبه آینده به تصویب برسد، ازمردم خواسته شده موادغذایی و بهداشتی مورد نیاز برای مدت ده روز را در خانه  خود ذخیره نگهداری کنند.
دراین طرح مردم باید از طریق اقدامات خود برای تامین نیازهایشان تا زمانی که دولت اقدامات لازم را انجام دهد، برای هر فرد آب با کیفیت خوب برای مصرف پنج روز و برای هر روز دو لیتر ذخیره کنند.

این نخستین راهبرد دفاع مدنی در آلمان از پایان دوره جنگ سرد تا کنون است. کمیته بودجه مجلس نمایندگان آلمان در سال ۲۰۱۲ خواستار تنظیم این طرح شده بود.
دراین طرح ۶۹ صفحه‌ای؛ حمله به کشورآلمان که نیاز به دفاع متعارف داشته باشد را غیر ممکن دانسته است اما برای مواردی که ممکن است در آینده موجودیت افراد را به خطر بیفکند، لازم است.

آلمان در بازی سیاسی (ورود چند میلیون پناهنده به آلمان) از ترکیه رودست خورده است و به دنبال جبران این خطا هست و دولت آلمان از تحلیل درست تحولات در منطقه غرب آسیا عاجز است و معمولا دچار خطای محاسباتی می شود. دیروز هم خبری مبنی بر نفوذ هشت هزار جاسوس ترکیه در آلمان و اروپای غربی منتشر شد.

  این طرح ظاهرا الگوبرداری از رفتارهای گروه های مذهبی پروتستان اونجلیک در آمریکاست. آلمان و آمریکا دو کشور مهم پروتستان هستند.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.