Friday, 22. July 2016  ir    ir ir
تجمع در اصفهان در حمایت از قلیان تجمع در اصفهان در حمایت از قلیان
ایرانبیلد: گروهی از اعضای اتحادیه چای‌خانه‌داران اصفهان امروز در اعتراض به ممنوعیت عرضه قلیان در چای‌خانه‌های این شهر، مقابل استانداری تجمع کردند. این تجمع... تجمع در اصفهان در حمایت از قلیان

esfahan

ایرانبیلد: گروهی از اعضای اتحادیه چای‌خانه‌داران اصفهان امروز در اعتراض به ممنوعیت عرضه قلیان در چای‌خانه‌های این شهر، مقابل استانداری تجمع کردند. این تجمع قابل درک است چون هزینه آماده کردن هر قلیان هزار تومن نمی شود اما بین ده تا بیست هزارتومان فروخته می شود. سود چند صد درصدی قلیان باعث شده این صنف تجمع کنند.

در واقع آنها در حمایت از سرطان و بیمار کردن مردم تجمع کردند از شهر فرهنگی اصفهان بعید بود تا صنفی به خاطر منافع شخصی خود در حمایت از قلیان تجمع کند و البته نمی دانند دود فضای کسب کار آنها موجب بیمار شدن خود آنها هم می شود. این حادثه نشان می دهد چرا در جهان با وجود مرگبار بودن دخانیات سودآورترین تجارت دنیاست و البته به بهای نابودی و کشتار مردم.

چندی پیش مقامات شهر اصفهان اعلام کردند عرضه قلیان در چای‌خانه‌های این شهر ممنوع است و مجوز چای‌خانه‌ها تنها برای عرضه چای، دمنوش‌ها و دیگر نوشیدنی‌هاست. عرضه قلیان حاشیه زاینده‌رو، پارک جنگلی صفه و پارک شهید رجایی اصفهان هم ممنوع شده است.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.