Saturday, 30. July 2016  ir    ir ir
ترور بیولوژیک بدست سعودی ترور بیولوژیک بدست سعودی
نادر طالب زاده و دکتر کرمی فرضیه ترور بیولوژیک حجاج بدست رژیم سعودی کاملا پذیرفتنی است. افزون بر این جریان هایی در آمریکا هستند... ترور بیولوژیک بدست سعودی

نادر طالب زاده و کرمی

نادر طالب زاده و دکتر کرمی

فرضیه ترور بیولوژیک حجاج بدست رژیم سعودی کاملا پذیرفتنی است. افزون بر این جریان هایی در آمریکا هستند که دنبال ضربه زدن به تندرستی بشریت هستند و عامدانه محصولات غذایی ناهنجار GMO تولید می کنند که بدست بزرگ سرمایه داران زیون فراوری میشود. کشتن و بیمار کردن حجاج و تغییر معماری مکه به نمادهای فراماسون در چهارچوب یک برنامه در حال پیاده شدن است و بهیچ وجه تئوری توطئه نیست بلکه ساده انگاشتن این داستان کم دانشی است.

در تهران نشستی با عنوان ” تهدیدات نوین” برگزار شده و سخنرانان آمریکا و عربستان را متهم کرده‌اند که علیه ایران از “بیوتروریسم” استفاده می‌کنند.

نادر طالب‌زاده، فیلمساز حامی جمهوری اسلامی که پیش از این هم ادعا کرده بود مورد ترور بیولوژیک قرار گرفته، یکی از سخنرانان این نشست بود. او ادعا کرد که آب آشامیدنی در مکه و مدینه ” آلوده به آرسنیک” است، اما مقامات ایران به دلیل “تقدس” آن اماکن، این خبر را اعلام نمی‌کنند.

به گفته آقای طالب‌زاده ۲۰ سال است که در ایام حج “عده‌ای در مکه بیمار می شوند و وقتی برمی‌گردند عده دیگری را بیمار می‌کنند” .

او عنوان کرد که این طرح “متعلق به پنتاگون” وزارت دفاع ایالات متحده است، که با حمایت اسرائیل از سوی عربستان سعودی اجرا می‌شود.

دکتر علی کرمی هیات علمی دانشگاه بقیه الله سپاه متخصص بیوتکنولوژیک و میکروبیولوژی مدعی شد ” صدها سند” در اختیار دارد و آنقدر “سر و صدا” کرده تا در نهایت سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات به موضوع “ترور بیولوژیک” ورود کرده اند. نادر طالب‌زاده نیز بار دیگر عنوان کرد که در سفر به عراق، از سوی ” آژانس امنیت ملی آمریکا” مورد ترور بیولوژیک قرار گرفته و علی کرمی نیز ادعای او را تایید کرد.

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌های اصولگرا از جمله نادر طالب‌زاده و بیژن نوباوه، نماینده دوره نهم مجلس، ادعا کرده‌اند که مورد ترور بیولوژیک قرار گرفته‌اند. رسانه‌هایی مانند فارس و تسنیم نیز گمانه‌زنی کردند که فرج‌ اﻟله سلحشور فیلمساز حکومتی، سعید کاظمی آشتیانی رییس پژوهشکده رویان، و علی دادمان فرزند وزیر پیشین راه و ترابری، بر اثر ترور بیولوژیک جان خود را از دست داده‌اند.

در نهایت علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی روز یازدهم تير ماه اعلام کرد که “بیوتروریسم” در شورای عالی امنیت ملی پیگیری خواهد شد. علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز تایید کرده است که تیمی را در این زمینه تشکیل داده، اما “نمی‌توان به زودی قضاوت کرد و اصل بر این است که چنین ترورهایی را بعید بدانیم.”

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.