شهروندjob job job job job               job ارزjob job

شهروند خبرنگار

output_8VlemR

درود. برخی از بازدیدکنندگان ما گاهی انتشار شعر، دلنوشته، تحلیل و یا مشکلات خود و درخواستهای تبلیغی رایگان از ما دارند که امکان نشر و درج آن در صفحه اصلی برای ما نیست. از اینرو این بخش را طراحی کردیم تا شما مطالب خود را در اینجا در مقام شهروند خبرنگار در صفحه شخصی خود در سایت و یا بصورت دیدگاه در اینجا بگذارید همه مطالب درج شده توسط شما در صفحه شخصی شما برای همگان دیده می شود. (مطالب تسط مدیریت سایت نظارت می شوند). اگر مایل نیستید در اینجا کامنت بگذارید مستقیما به صفحه شخصی خود بروید. با کلیک کردن بر کلمه ” من” که قبل از “خانه” در منو بالا زیر سربرگ وجود دارد. تنها افرادی که ثبت نام کردند و وارد سایت شده اند میتوانند کلمه “من” را ببینند.

بعد از ورود به سایت روی “من” در بالا کلیک کنید سپس وارد اولین گزینه activity شوید و در آنجا کادری دیده می شود که به محض نوشتن یک کلمه دکمه “پست” ظاهر می گردد.

توجه فرمایید کلیه مطالب باید مطابق با قوانین داخلی کشور باشد. توهین به افراد و اشخاص حقوقی، حقیقی، سیاسی نباشد. چراکه این سایت خط مشی صنفی دارد. توهین به اقوام و ادیان نیز موضوعیت ندارد. مطالب باید در چهارچوب انسجام ملی و وحدت ملی باشد.

همانطور که گفته شد این بخش برای درج دلنوشته ها، شعر و معرفی کتاب یا فرصت شغلی اقتصادی و تبلیغ کالا یا ایده های شماست. لطفا در رعایت اصول بیان شده با ما همکاری فرمایید. در صورت رعایت نکردن اصول یاد شده حساب کاربری افراد متخلف یا حساب شهروند خبرنگاری آنها پاک خواهد شد.

شما از قسمت دیدگاه می توانید ثبت نام و ورود کنید.

ارادتمند همه شما

تیم ایرانبیلد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

بازگشت به بالا


output_nrpmHy
Iran
Iran
output_nrpmHy
Iran
Iran
Iran
notruf

     job