شهروندjob job job job job               job ارزjob job

پرسش و نیازمندی های ایرانیان خارج از کشور

Berlin-11

انجمن

همیهنان عزیز

این بخش در ارتباط با نیازمندی های ایرانیان خارج از ایران آلمان اروپا و سایر بخش های جهان که ایرانیان زیادی در آنجا اقامت دارند تخصص یافته است. بعلت سوالات بسیار زیاد شما عزیزان تیم ما قادر به پاسخگویی همه آنها نیست لطفا پرسش ها درباره اقامت، گرفتن وکیل و پزشک، ادامه تحصیل، درمان و پیداکردن دوستان قدیم در بخش دیدگاه مطرح نمایید تا همیهنان ما در آلمان و سایر نقاط اروپا و جهان پاسخ شما را بدهند. انجمن تازه بدین منظور راه اندازی شده امیدواریم در آینده نزدیک یک انجمن سودمند، پویا و با پاسخ های سریع فراهم آید.

برای درج پرسش و دیدگاه به منظور حذف دیدگاههای رباتیک مزاحم، باید از لینک زیر، ثبت نام کرده باشید.

با سپاس و آروزی بهترین ها برای شما که تلاش می کنید بهترین ملت دنیا باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

24 پاسخ برای“پرسش و نیازمندی های ایرانیان خارج از کشور

1. reza می‌گه:

با سلام به همه ایرانیان موفق.
    من رضا هستم و دنبال یک هموطن جهت پیگیری اختراعم با یک شرکت خودرو ساز آلمانی میگردم.چند بار با شرکت فولکس واگن مکاتبه کردم که به علت مشکل زبان نتوانستم پیگیری کنم.اگر هموطنی میتونه کمکم کنه بهم ایمیل بزنه با تشکر….Reza478parsa@gmail.com

2. hamid fh می‌گه:

با سلام به تمامی اعضای محترم احتیاج به راهنمایی درمورد یک وکیل مسلط برای امور پناهجویی درالمان دارم ویا اگر کسی میتونه در مورد نوجوان ۱۵ساله پناهجوی ایرانی کمکی بکنه سپاس گذارم

3. علی می‌گه:

با سلام
    من تو یکی از روستاهای اطراف کلن زندگی میکنم میخواستم بدونم شرایط یک مهاجر برای انتقال به کلن چطوری و به چه شیوه ای میتونم خودم رو منتقل کنم من اینترویو دوم رو رفتم اجازه کاردارم

4. مینا می‌گه:

سلام من ۴۱ساله از تبریز هستم و متارکه کردم دنبال مردی برای ازدواج در خارج ازکشور هستم لیسانس شهرسازی دارم خوش چهره قدم ۱۶۸ و وزنم ۷۲ لطفا ایمیل بزنید .sinderlla55@yahoo.com

5. afsoon می‌گه:

salam khanomi hastam be donbale mardi matin va sen 50 ta 58 sale moghim oropa azkheli arom hastam inja baram pm bezarid mer30

6. amir می‌گه:

با سلام
    حامد هستم ٢۵ ساله مدت ١سال در برلین زندگی میکنم
    تحصیلاتم در رشته برق و الکتروتکنیک مورد زبان آلمانی در حد A1 بلدم و دارم زبان خودم را تقویت میکنم.
    اگر دوستان در خصوص کار هر کاری و یا یافتن خونه راهنماییم کنید لطفا ….
    ۰۱۵۷۸۶۴۵۳۸۶۴

7. amir می‌گه:

با سلام
    حامد هستم ٢۵ ساله مدت ١سال در برلین زندگی میکنم
    تحصیلاتم در رشته برق و الکتروتکنیک مورد زبان آلمانی در حد A1 بلدم و دارم زبان خودم را تقویت میکنم.
    اگر دوستان در خصوص کار هر کاری و یا یافتن خونه راهنماییم کنید لطفا ….

بازگشت به بالا

output_nrpmHy
Iran
Iran
output_nrpmHy
Iran
Iran
Iran
notruf

job