Sunday, 17. April 2016  ir    ir ir
سمپوزيوم فدراسيون جهانی جراحان مغز و اعصاب در ایران ( WFNS) سمپوزيوم فدراسيون جهانی جراحان مغز و اعصاب در ایران ( WFNS)
 این سمپوزیوم امروز يكشنبه ( ۲۹ فروردين /۱۷ آوریل) به رياست پروفسورمجيد سميعی و بيش از ۷۰۰ متخصص مغز و اعصاب برتر دنيا ازبيش... سمپوزيوم فدراسيون جهانی جراحان مغز و اعصاب در ایران ( WFNS)

2052280

 این سمپوزیوم امروز يكشنبه ( ۲۹ فروردين /۱۷ آوریل) به رياست پروفسورمجيد سميعی و بيش از ۷۰۰ متخصص مغز و اعصاب برتر دنيا ازبيش از۹۰ كشور در برج ميلاد تهران آغاز به كار كرد.

 این سمپوزیوم تا ۳ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

پنجمين سمپوزيوم جهاني فدراسيون انجمن جراحان مغز و اعصاب با حضور ستاری، معاون علمی و فناوری رييس جمهوری، پروفسور سميعی، دكتر فرهادی وزير علوم تحقيقات و فناوری ، رئيس جمهور صربستان، نخست وزير آلمان، دكتر قاليباف شهردار تهران، جمعی ديگر از اساتيد دانشگاه ها و متخصصان داخلی و خارجی در حال برگزاري است.

هزار میهمان از متخصصان داخلی کشور و متخصصان و جراحان برجسته بیش از ۹۰ کشور دنیا در پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب حضور خواهند داشت.

همزمان با برگزاری این سمپوزیوم و شش کارگاه علمی و بازآموزی، مهمانان خارجی از بزرگترین مرکز جراحی مغز و اعصاب دنیا نیز که در تهران ساخته شده و قرار است تا پایان سال جاری راه اندازی شود بازدید می کنند.

samp

کلاوس ماینه  klaus meine، خواننده گروه “Scorpions” (نفر وسط با کلاه) در پنجمين سمپوزيوم فدراسيون جهانی جراحان مغز و اعصاب حضور داشت.

 

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.