Monday, 23. June 2014  ir    ir ir
سرمربی ایتالیا: تیم والیبال ایران یکی از بهترین‌های جهان سرمربی ایتالیا: تیم والیبال ایران یکی از بهترین‌های جهان
مائورو بروتو، سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا پس از دومین شکست پی در پی شاگردانش در برابر ملی‌پوشان ایران گفت: «هرگاه بازیکنان ایران اراده... سرمربی ایتالیا: تیم والیبال ایران یکی از بهترین‌های جهان

تیم والیبال ایران

مائورو بروتو، سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا پس از دومین شکست پی در پی شاگردانش در برابر ملی‌پوشان ایران گفت: «هرگاه بازیکنان ایران اراده کنند، درهای لیگ والیبال ایتالیا برای بازی به روی بازیکنان ایران باز است.»

تیم ملی والیبال ایتالیا عصر یکشنبه (۲۲ ژوئن/ اول تیر) برای دومین بار در هفته گذشته مغلوب ایران شد. این مسابقه که در چارچوب لیگ جهانی والیبال انجام می‌شد، در ورزشگاه آزادی با حساب ۳ بر یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۲، ۱۹ بر ۲۵، و ۲۵ بر ۲۰) به سود ایران به پایان رسید. ملی‌پوشان والیبال ایران دو روز پیش از آن هم ایتالیا را در سه ست پیاپی شکست داده بودند.

بروتو پس از دیدار یکشنبه همچنین گفت: «ایران یکی از بهترین تیم‌های جهان است و خوشحالم که تیمم [نسبت به دیدار قبل] بهتر بازی کرد. تیم من متفاوت بازی کرد، افسوس که نتوانستم برنده شوم.»
در پایان بازی یکشنبه مجتبی میرزاجانپور از ایران و لوئیجی راندازو از ایتالیا هر یک با ۱۴ امتیاز به‌عنوان بهترین بازیکنان مسابقه شناخته شدند.

تیم والیبال ایران 2

بجز ایران و ایتالیا، برزیل و لهستان نیز در گروه نخست لیگ جهانی والیبال حضور دارند. ملی‌پوشان ایران در ادامه ۴ مسابقه با تیم لهستان برگزار خواهند کرد. ایران پیش از این برزیل، پرافتخارترین تیم جهان را در خانه برزیل در هم کوبیده بود.

در گروه نخست این مسابقات ایتالیا با ۱۹ امتیاز از ۱۰ بازی پیشتاز است؛ ایران دو بازی کمتر کرده و با ۱۳ امتیاز در مکان دوم است. لهستان با ۱۱ امتیاز از ۸ مسابقه – مانند ایران – سوم و برزیل با ۱۱ امتیاز از ۱۰ مسابقه قعرنشین است.
DW.DE

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.