job job job  job        jobjob job  job

تجاوزهای گسترده در شهرهای آلمان

Koln-mob

عربهای آفریقا که جزو خطرناکترین مهاجران هستند در شب سال نو در بسیاری از شهرها به دختران آلمانی تعرض جنسی کرده و اموال آنها را دزدی نموده اند.

تا روز سه شنبه (پنجم ژانویه) در شهر کلن ۹۰ شکایت و در شهر هامبورگ ۶ شکایت در مورد تعرض جنسی و یک شکایت در مورد تجاوز جنسی تسلیم پلیس شد. در این روز خانم هنریته رکر شهردار کلان‌شهر کلن با حضور نمایندگان پلیس فدرال و پلیس محلی نشست بحرانی برای پی گیری سریع موضوع تشکیل داد. وزیر دادگستری آلمان و چند مقام دیگر اعلام کرده اند که با متجاوزان و متعرضان به شدت برخورد خواهد شد.

روزنامه کلنر اشتات آنسایگر گزارش داد که گروهی از بوکسورها و نگهبانان دیسکوتک‌های شهر در واکنش به این تجاوزگری اعلام کرده اند که در شهر کلن به شکار خارجیانی خواهند پرداخت که دارای پوست تیره هستند. آن ها گفته اند که می خواهند شهر را از “علف های هرز” پاک کنند.

همزمان همین روزنامه به نقل از یک گروه چپ به نام “اتحاد علیه راست” نوشت که گروه دیگری روز دوشنبه (4 ژانویه) زیر نام “قدم زنی در شهر کهنه” ضمن اعلام موجودیت در فیس بوک افزوده است که حرکتی شبیه شکار سیاه پوستان آمریکا در خیابان‌های مرکزی کلن به راه خواهد انداخت.

گروه دست راستی “برای نوردراین وست فالن” نیز هواداران خود را به تجمعی بزرگ در روز چهارشنبه فراخواند. این گروه گفت که قصد دارد در تظاهرات مقابل ایستگاه مرکزی قطار کلن علیه “تستوسترون شهروندان جدید” دست به اعتراض بزند.

Koln-mob2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job