job job job  job        jobjob job  job

توهین روزنامه بیلد به سردار قاسم سلیمانی

روزنامه صهیونیستی بیلد BILD که توسط لابی اسراییل در آلمان کنترل می شود ضد ایرانی ترین سایت آلمان است و دائم مطالب دروغین و بشدت توهین آمیز و ضد ایرانی می نویسد و دنبال هراس و ترساندن مردم آلمان از ایرانیان هست. اخیرا مطلب بشدت توهین آمیز و زشت نوشته و ایران را حامی تروریست و مسبب ایجاد داعش خوانده است و با وقاحت و بی شرمی سردار قاسم سلیمانی را رییس تروریست ها (Der iranische Terrorchef ) خطاب کرده است.

نویسنده صهیونیست این مقاله ژولیان قپکه (Julian Röpcke) هست. جالب آنکه در بخش دیدگاه ها برخی از خود آلمان به مقاله دروغین او اعتراض کرده و نوشتند آمریکا حامی تروریست ها هست نه ایران! اما این رسانه مانند بسیاری از رسانه های دیگر در المان بشدت دیدگاه ها را سانسور می کنند. با اینکه خود ما هم سه بار در زیر این خبر دیدگاهی مبنی بر دروغ بودن خبر نوشتیم هر سه بار دیدگاه ها را پاک نموده اند و حتی برخی دیگر از مردم هم به سانسور دیدگاه های شان اعتراض نموده اند.

در همین کشور هفته قبل پیرزن نود ساله را به جرم دروغ خواندن کشتار سیستماتیک یهودیان به یک سال زندان محکوم کردند و جالب اینکه نام آن را عدالت برای حقیقت نامیده اند.

 کشورهایی که داعیه دموکراسی دارند تیزترین تیغ های سانسور را زیر گلوی مردم خود می فشارند. ضمن اینکه بیشترین مرواده و دوستی را با خشن ترین دیکتاتوری های جهان دارند. در آلمان مردم می ترسند حرف بزند و بسیاری خود را سانسور می کنند. به خاطر جو رسانه ای که توسط لابی صهیونیست کنترل می شود مردم مجبورند در بسیاری از مسایل ادا در بیاورند. روزی خواهد رسید آلمان به آزادی واقعی خواهد رسید و تمسخر شعور ملت آلمان توسط رسانه های صهیونیستی در آینده نزدیک در آلمان به پایان خواهد رسید.

سایت  بیلد با درج روزانه عکس های مبتذل و اخبار و داستان های غیر اخلاقی و سکسی سعی در جذب بیشترین مخاطبان را دارد. سایت ولت (welt) هم در مطالب ضد ایرانی کم از سایت بیلد ندارد. بسیاری از این رسانه ها توسط جریانات سیاسی ضد ایرانی از جمله منافقین مشورت می گیرند. منافقین در روزهای اول حمله داعش به عراق به ابوبکر بغدادی تبریک گفتند و از اینکه روح صدام زنده شد جشن گرفتند و بسیاری از آنها به طور عملیاتی به داعش پیوستند اما اکنون در رسانه های آلمان القاء می کنند که ایران حامی داعش است و از آنها به عنوان مهره سیاسی استفاده می کند.

حقیقت پشت ابر نخواهند ماند و دشمنان ایران و حامیان تروریست ها بزودی رسوا خواهند شد.

خبر آلمانی سایت ایرانبیلد اینجا

خبر ضد ایرانی سایت بیلد اینجا

g1 g2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job