job job job  job        jobjob job  job

تمجيد رسانه‌هاي فرانسوي از بازي ايران

00988467

رسانه‌هاي فرانسوي از دفاع شجاعانه تيم ملي ايران تمجيد کرده و مسي را عامل برد آرژانتين دانستند.

تيم ملي ايران در دومين بازي خود در جام جهاني بيستم برابر آرژانتين با تک گل دقيقه 1+ 90 ليونل مسي شکست خورد ولي هنوز براي راهيابي به دور يک هشتم نهايي اين رقابت‌ها شانس دارد. “لوموند” درباره بازي ايران و آرژانتين نوشت: ايراني‌ها هم در هواداري و هم در زمين قدرت خود را به آرژانتين نشان دادند. آرژانتين توانست با گل ليونل مسي ايران را شکست دهد. در “بلوهوريزنته” ايراني‌ها بسيار شجاعانه دفاع کردند و نزديک بود که يک امتياز از بازي با آرژانتين به دست بياورند. با اين حال بازيکن تيم بارسلونا در لحظات پاياني بازي نتيجه‌ را عوض کرد. تماشاگران ايراني به داور مسابقه که يک پنالتي را نگرفت اعتراض کردند و تا پايان بازي اين اعتراضات شدت يافت.

بعد از پايان بازي يکي از حاميان تيم ايران نمي توانست جلوي اشک‌هاي خود را بگيرد. يکي از طرفداران تيم آرژانتين که از کنار او رد مي‌شد سعي کرد اين ايراني را آرام کند که موفق نشد. براي اين هوادار آرزو مي‌کنيم که تيمش بتواند پيروزي در جام جهاني 2014 برزيل را کسب کند. همان طور که در سال 1998 توانست در جام جهاني آمريکا را شکست دهد.

“اکيپ” نيز از قول مسي، کاپيتان تيم آرژانتين نوشت: ما بسيار مشکل داشتيم.

ليونل مسي درباره بازي پيچيده مقابل ايران گفت: ما آنچه توانايي‌اش را داشتيم به نمايش نگذاشتيم. اميدوارم که به توانايي‌هاي خود بازگرديم. در بازي مقابل ايران بسيار از گرما رنج برديم. در نيمه اول موقعيت‌هاي زيادي داشتيم که از دست داديم. در اواخر نيمه دوم نوبت ايران بود که بازي را رها کند.

“اکيپ” از زبان مربي تيم ملي ايران کارلوس کي‌روش نيز نوشته است: مسي عالي بود. اما داور خوب نبود. من نمي فهمم آن صحنه پنالتي بود و داور بايد آن را مي‌ديد. من حق اعتراض به داور را دارم و اميدوارم به خاطر گفتن حقيقت بازخواست نشوم.

“فرانس24” نيز درباره بازي ايران و آرژانتين نوشت: آرژانتين توانست از سد ايران بگذرد و به يک هشتم راه يابد. ايراني‌ها توانستند با بازي خود نقص‌هاي آرژانتين را به نمايش بگذارند. آرژانتين در 90 دقيقه‌ اصلي بازي نتوانست از سد دفاع ايران بگذرد و در دقايق وقت اضافه به گل دست يافت. ليونل مسي با اين گل نشان داد که بهترين بازيکن دنياست، زيرا توانست در دفاع ايران راه پيدا کند و تيم خود را به يک هشتم ببرد.

برگرفته از ورزش3

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job