Wednesday, 21. October 2015  ir    ir ir
صدف طاهریان و عکس های جنجالی صدف طاهریان و عکس های جنجالی
صدف طاهریان بازیگر ناشناخته ای بوده از ایران خارج شد و عکس های بدون پوشش از خود در اینستاگرام گذاشت و در مدت کوتاه... صدف طاهریان و عکس های جنجالی

sadaf Sadaf_Taheriaan17 sadaf2

صدف طاهریان بازیگر ناشناخته ای بوده از ایران خارج شد و عکس های بدون پوشش از خود در اینستاگرام گذاشت و در مدت کوتاه اینستاگرام 30 هزارتایی اش به بیش از نیم میلیون رسید! عکس های بدون پوشش او شبیه مدل ها گرفته شده و آنچه در اوایل شایع شده بود مانند گلشیفته فراهانی برهنه نبوده است. او در حال حاضر در ترکیه بسر می برد و بقول خودش از سینمای کثیف ایران فرار کرده و بعد از رفتنش هم معلوم شد سینمای ایران چندان کثیف نبوده بلکه خودش شرایطی ایجاد می کرده که به وهم خودش کثیف به نظر می آمده و آنچه بیرون از خود نشان داد سینمای ایران را تبرئه کرد.

صدف طاهریان (زاده ۳۰ تیر ۱۳۶۷) بازیگر سینما و تلویزیونی، که در فیلم‌های سینمایی پس کوچه‌های شمرون، سلام بر عشق و هیچ کجا هیچ‌کس و عصر یخبندان بازی کرده، در تله فیلمهای دارکوب و تلفن همراه نیز نقش داشته است. صدف طاهریان، در نخستین سرمایه‌گذاری سینمایی بابک زنجانی، (درام «هیچ کجا هیچ‌کس») به بازی پرداخته‌است.

صدف طاهریان در یک‌شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس‌های قبلی‌اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس‌ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه‌اش هک نشده است. این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی‌اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد. او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع‌رسانی و اعلام نموده است.

sadaf-taherian-35

iranerbild

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.