fblike job contact English English English 

شهیدان سوریه

شهیدان سوریه2

شهیدان این روزهای سوریه غریب ترین و مظلوم ترین شهدای ما هستند. جاودانه ترین شهدای تاریخ ما و جهان که در برابر شرورترین انسان نماهای تاریخ می جنگند.

شهیدانی که مقام آنها حتی از شهدای کربلا و شهدای جنگ ایران و عراق بالاتر است. سربازان لشکر آخر زمان که در برابر سپاه پلشت و سیاه سفیانی می جنگند و وقتی به آسمان پر می کشند قلب ما هم با آنها به حسرت پر می کشد. این شهیدان سربازان رکاب موعود هستند. این جنگ بزرگ و حساس جنگ خیر و شر وعده داده شده در همه اعصار است و شهیدانی که در این عرصه یکی پس از دیگری مانند گل پرپر می شوند جاوادنه ترین و پاک ترین شهدای تاریخ ایران و جهان هستند. مایه فخر ایران و افتخار ابدی این سرزمین کهن شیرمردان و شیرزنان هستند. خون این شهیدان بی شک عرصه جهانی را عوض خواهد کرد و خون آنها قطعا نوید پیروزی و مایه بی آبرویی حامیان وحشی ترین تروریست های تاریخ بشری خواهد شد.

افسوس که هنوز عظمت این شهدای سوریه شناخته نشده است. چه شهیدان کرد، چه افغانستانی، چه ایرانی و عراقی لبنانی چه شیعه چه سنی چه علوی و چه مسیحی و آشوری یاد آنان و یاد شهید فرشاد حسونی زاده و  حاج حمید مختاربند  تا ابد گرامی و جاودان باد

شهیدان سو ریه

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact