fblike job contact English English English 

پیروزی آلمان بر گرجستان

SOCCER-Georgia-Germany

تیم ملی المان توانست به سختی از سد گرجستان بگذرد. گرجستان بازی خوب و پایاپایی از خود نشان داد و حتی می توانست برنده بازی باشد. بازی با نتیجه دو بر یک به سود آلمان پایان یافت.

آلمان‌ها از دقایق ابتدایی بازی هجومی را در دستور کار قرار داده بودند و بارها توسط مولر، کروس و رویس صاحب موقعیت شدند. اما بازیکنان گرجستان هم در دفاع بی‌نقص عمل می‌کردند و مسلط نشان می‌دادند؛ فقط نمی‌توانستند خطری را روی دروازه مانوئل نویر به وجود آورند که آن هم به دلیل سد محکمی بود که بواتنگ و متس هوملس حدود 40 متر دورتر از دروازه گرجستان ایجاد کرده بودند.

شاگردان لوو با گذشت پانزده دقیقه از شروع بازی 64 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند و 10 شوت به سمت دروازه هم زده بودند که در مقابل تنها یک شوت از یاران گرجستان حاکی از برتری محسوس تیم میزبان داشت.

دقیقه 26 شوت دقیق مسوت اوزیل از فاصله 16 متری می‌رفت تا گل نخست مسابقه را ثبت کند اما دروازه‌بان گرجستان توپ را از گوشه دروازه بیرون آورد. ده دقیقه بعد مارکو رویس حرکت خوبی را از گوشه سمت راست محوطه جریمه حریف آغاز کرد اما در نهایت مغلوب دروازه‌بانشان شد. رویش‌ویلی که یکی از پرکارترین مهره‌های زمین تا این لحظه بود، پنج دقیقه پیش از پایان نیمه اول کروس را هم ناکام گذاشت و در نهایت این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم خطای کانکاوا روی اوزیل یک ضربه پنالتی برای آلمان به ارمغان آورد که توماس مولر آن را تبدیل به گل نخست این دیدار کرد. اما سه دقیقه بیشتر از این گل نگذشته بود که همین جابا کانکاوای خطاکار، درصدد جبران اشتباهش برآمد و موفق شد با باز کردن دروازه نویر بازی را به تساوی بکشاند.

بعد از این گل، گرجستانی‌ها بازی بهتری را به نمایش گذاشتند و حتی دقیقه 60 می‌توانستند روی یک ضد حمله نتیجه را به سود خود رقم بزنند، اما هنرمندی نویر مانع از باز شدن دروازه آلمان شد. از دقیقه 70 ژرمن‌ها رفته رفته به حالت نیمه اول بازگشتند و تلاش کردند دوباره زهردار ظاهر شوند که نه دقیقه بعد هم موفق شدند.

مکس کروس روی پاس اوزیل توانست گل دوم آلمان را وارد دروازه حریف کند. این گل روحیه را به اردوی ژرمن‌ها بازگرداند و آنها تا دقیقه پایانی توپ و میدان را در تملک خود داشتند و در نهایت هم موفق شدند سه امتیاز این مسابقه خانگی را به حساب خود واریز کرده و صعودشان به دور نهایی یورو 2016 را قطعی کنند.

,varzesh3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact