job job job  job        jobjob job  job

احتمال ورود داعش به آلمان

هانس گئورک ماسن دردوازدهمین نشست سیاست امنیتی و صنایع دفاعی هشدار داد ورود موج آوارگان، آلمان را در برابرتروریسم افراط گرایان آسیب پذیرتر می کند و احساسات فزاینده علیه مهاجران ممکن است منجربه پیدایش گروههای تروریستی راست گرای جدید شود.
ماسن با ابراز نگرانی از ورود فزاینده آوارگان به کشورش درهفته های اخیر گفت: روزانه حدود ده هزارآواره وارد کشور می شوند که چالشی بزرگ برای مقامات این کشورمحسوب می شود.
او تصریح کرد: اگر پذیرش آوارگان به شیوه ای کنترل نشده صورت گیرد و ندانیم که دقیقاً چه کسانی وارد کشورمان می شوند، ممکن است این امرمنجر به بروز مشکلات امنیتی شود.
رئیس دستگاه اطلاعاتی آلمان افزود: در حال حاضر، هیچ نشانه ای دال بر این وجود ندارد که در میان این آوارگان جنگجویانی هستند که قصد اجرای حملاتی را در آلمان دارند، اما این امر کاملاً ممکن است.
به گزارش خبرگراری آناتولی از برلین، ماسن گفت: بررسی های دستگاه اطلاعاتی نشان می دهد جنگجویان بالقوه به احتمال زیاد از راههای دیگر برای ورود به اروپا استفاده خواهند کرد و مانند آوارگان با عبورازمسیرهای خطرناک جان خود را به خطر نخواهند انداخت. با این حال وی تاکید کرد، دستگاه اطلاعاتی همه احتمالات را در نظر خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Iran
notruf

     job