Friday, 18. September 2015  ir    ir ir
کشف سربازان ناپلئون در فرانکفورت کشف سربازان ناپلئون در فرانکفورت
حدود 200 اسکلت سربازان ارتش ناپلئون بناپارت در یک کارگاه ساختمانی در شهر فرانکفورت آلمان پیدا شد. اولاف کونتیس معاون شهردار فرانکفورت در کنفرانس... کشف سربازان ناپلئون در فرانکفورت

grande armée napoléon

حدود 200 اسکلت سربازان ارتش ناپلئون بناپارت در یک کارگاه ساختمانی در شهر فرانکفورت آلمان پیدا شد.
اولاف کونتیس معاون شهردار فرانکفورت در کنفرانس مطبوعاتی در محل این کارگاه ساختمانی به خبرگزاری فرانسه گفت: «ما تخمین می زنیم حدود 200 سرباز اینجا دفن شده باشند».
وی افزود بر اساس برآوردهای اولیه، این افراد سربازان گراند اَرمه Grande Armée (ارتش ناپلئون بناپارت امپراطور سابق فرانسه) هستند که در سال 1813 در راه بازگشت به فرانسه پس از شکست سنگین ناپلئون در نبرد روسیه کشته شدند.
کونیتس یادآور شد ناپلئون در مسیر بازگشت به فرانسه در اواسط اکتبر 1813 به ویژه در هاناو (Hanau)، شهری نزدیک فرانکفورت، نبرد را واگذار کرد.
درگیری‌ها در این منطقه 15 هزار کشته بر جا گذاشت.
به گزارش پایگاه اینترنتی خبرگزاری اسپوتنیک، این قبرها با در نظر گرفتن همه اقدامات احتیاطی باستان‌شناسی در عملیات ساخت و ساز کشف شدند. تدابیر احتیاطی از این رو در نظر گرفته شدند که بقایای اجساد سربازان دیگری نیز سال 1979 در این محل کشف شده بود.
به گفته معاون شهردار فرانکفورت این سربازان احتمالا بر اثر جراحات یا ابتلا به تیفوس که آن زمان ارتش ناپلئون را از پای درآورده بود، جان خود را از دست دادند.

napelon

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.