job job job  job        jobjob job  job

اسراییل تا 25 سال آینده وجود نخواهد داشت

israel dead

به گزارش ایسنا، آیت‌الله خامنه‌ای امروز چهارشنبه در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم یاد آور شدند: بعد از مذاکرات هسته‌ای، در رژیم صهیونیستی گفتند تا 25 سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم، به شما می‌گویم، اولا شما 25 سال آینده را نخواهید دید و ان شاء الله تا 25 سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت. ثانیا در این مدت هم روحیه مبارز و حماسی و جهادی (اشارهبه حماس وجهاد)، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت.

پایگاه خبری صهیونیستی هاآرتص نیز با عنوان اسراییل تا 25 سال آینده وجود نخواهد داشت به انتشار بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ی مذاکره با آمریکا و رژیم صهیونیستی پرداخت.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز نوشت: رهبر معظم ایران، آیت‌الله علی خامنه‌ای روز چهارشنبه اعلام کرد کشور وارد هیچ‌گونه مذاکره با ایالات متحده خارج از توافق نامه هسته‌ای با قدرت‌های جهانی نخواهد شد و واشنگتن نمی‌تواند از مذاکرات برای نفوذ در جمهوری اسلامی استفاده کند.

آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند، یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه علیه ایران تهیه می‌کند.

روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست نیز با انتخاب عنوان حیات رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده متوقف خواهد شد به انتشار بیانات رهبر انقلاب پرداخت و نقل از ایشان نوشت: پس از مذاکرات آن‌ها در رژیم صهیونیستی گفتند که درباره‌ی ایران به مدت 25 سال نگرانی نخواهند داشت، اولا شما 25 سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله چیزی از رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده نخواهد ماند. ثانیا تا آن زمان هم روحیه مبارز و حماسی و جهادی یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job